Tenisz - Wawrinka után újabb skalpot gyűjtött az olasz tini, Kenin játékot sem nyert Azarenka ellen

2020/09/18 04:34
A januári Australian Open bajnoka, az amerikai Sofia Kenin 6:0, 6:0-ra kikapott Victoria Azarenkától a római salakpályás tenisztorna női versenyében.

A szombaton a US Openen döntős fehérorosz játékos mindössze 61 perc alatt verte a harmadik kiemeltet úgy, hogy ő csupán négy, míg Kenin 22 ütést rontott.

A férfiaknál a 18 éves olasz Lorenzo Musetti azután, hogy a három selejtezőfordulóban, majd az első körben Stan Wawrinkán is túljutott, a nyolcaddöntőbe kerülésért a japán Kei Nishikorit is legyőzte.