Tenisz - Hej, az a haj!
Hej, az a haj!
Fotó: John G. Mabanglo/EPA

2014/08/29 08:50

Hiába néz az ember lassan négy évtizede intenzíven sportot, mindig vannak olyan szituációk, amire azt mondhatja, hogy ilyet még nem látott. Bár nem rengette meg a világot Caroline Wozniacki esete, azért a US Open szerdai napjának egy mulatságos sztorija kötődik a korábbi világelső dánhoz. Az amerikai bajnokságon a tizedik helyen kiemelt Wozniacki 6-3, 6-4-re győzött Sasnovich ellen, így bejutott a torna harmadik körébe. A találkozó egyik labdamenete során viszont az ütője egészen egyszerűen beleakadt saját hajába, ami miatt nem tudta visszaadni a labdát...

Hasonló "hajas sztori" egy ugrik be a közelmúltból, a távolugró Nasztasszija Mironcsik-Ivanova esete, aki a 2011-es tegui vb-n vélhetően aranyérmet bukott el azon, hogy élete egyik legjobb ugrása során lelógó hosszú copfja nyomott hagyott a távolugró gödörben. A dán teniszező - nyilván a sima győzelem okán is - nem volt feldúlt a jelenet után sem, saját Twitter oldalán viccesen reagált az utólag tényleg mulatságos esetre: