Tenisz - Fucsovics-Coric, Djokovic-Tsonga és Bouchard-Serena Williams meccsek - Ausztrál Open, 4. nap, kibeszélő

Hosszabbitás ·
2019/01/16 23:46

Az Ausztrál Openre visszatért a kibeszélő, amit továbbra is igyekszünk jól látható helyen tartani, illetve a Salakblog Facebook-oldalán is rögzítjük.

Ide írhatjátok, amit a meccsek előtt/alatt az aktuális játéknapról gondoltok, mindent, amiről mi esetleg nem írunk, de ti beszélnétek róla, és mindent, ami szerintetek más cikkek alatt könnyen elveszne a kommentek között.

Harmadik napi összefoglalónkat itt olvashatjátok:

Megvan Sharapova 600. győzelme, de továbbment Federer és Nadal is | Hosszabbítás

A szerdai játéknapon egy árnyalattal hűvösebb idő köszöntött Melbourne-re, még néhány csepp eső is esett. Az időjárásváltozás azonban nem borította a papírformát, és az igazán nagyok egy kivétellel továbbjutottak. Ez a kivétel a kétszeres Grand Slam-döntős Kevin Anderson, akit Frances Tiafoe győzött le.

Fucsovics Márton három szettben kikapott Corictól, Babos és Mladenovic sikerrel rajtolt párosban

Fucsovics nem bírt Coriccsal, egyesben búcsúzott Melbourne-től | Hosszabbítás

Fucsovics Márton vereséget szenvedett a Melbourne-ben zajló ausztrál nyílt teniszbajnokság második fordulójában. A világranglistán 38. magyar játékos csütörtökön 2 óra 16 perces mérkőzésen, 3 játszmában kapott ki a 11. helyen kiemelt horvát Borna Corictól. Ausztrál Open, Melbourne (60 000 000 ausztrál dollár, kemény pálya)férfi egyes, 2.

Dominic Thiem 0-2-es hátrányban volt Alexei Popyrinnel szemben, amikor az osztrák feladta a meccset

Összefoglaló a 4. nap már véget ért meccseiről

Frances Tiafoe alig várta már az alkalmat, hogy így tisztelegjen King James előtt.

Tiafoe a példaképe, LeBron James módjára ünnepelt Anderson legyőzése után | Hosszabbítás

A fiatal, feltörekvő játékos, Frances Tiafoe pályafutása legnagyobb győzelmét aratta az Ausztrál Open harmadik játéknapján. A 20 éves tehetség ennek megfelelő ünneplést is prezentált a Margaret Court Arenában. Az amerikai az ötödik helyen rangsorolt, kétszeres Grand Slam-döntős, Kevin Andersont verte 4:6, 6:4, 6:4, 7:5 arányban.

Összefoglaló a Coric-Fucsovics meccsről:

Összefoglalónk a játéknapról:

Raonic óriási meccsen búcsúztatta Wawrinkát, Serena és Djokovic simán továbbjutott | Hosszabbítás

Az Ausztrál Open negyedik játéknapján Dominic Thiem bizonyult a legnagyobb nevű kiesőnek, akit egy szabadkártyás ausztrál búcsúztatott a torna második fordulójában. Nehéz mérkőzésen jutott tovább a világelső Simona Halep, de megszenvedett aktuális ellenfelével Sascha Zverev és Nishikori Kei is, mindannyian döntő szettes mérkőzésre kényszerültek. Novak Djokovic és Serena Williams továbbjutása ellenben egy percig sem forgott veszélyben.