Tenisz - Feliciano Lopez megcsinálta! Egyéniben és Murray-vel párosban is bajnok Queensben

2019/06/23 20:49
 A 37 éves Feliciano Lopez nyerte a  londoni füvespályás férfi tenisztorna egyéni és párosversenyét is, miután először legyőzte a francia Gilles Simont, majd Andy Murray oldalán a Rajeev Ram, Joe Salisbury kettős ellen is nyert a döntőben.

Egyéniben a nyitó fordulóban Fucsovics Mártont búcsúztató spanyol játékos 2017 után diadalmaskodott ismét a Queen's Clubban, és pályafutása hetedik trófeáját szerezte meg. A szabadkártyával induló, balkezes Lopez csak 113. a világranglistán, a londoni viadal előtt mindössze három találkozót nyert az idén.

Lopez párosban a csípőműtétje után visszatérő Andy Murray-vel indult a londoni tornán és legyőzték az első és a harmadik kiemelt párost is mielőtt a fináléban a Ram/Salisbury kettős ellen nyerni tudtak.