Tenisz - Babosék párosa negyeddöntős a Garroson
Babosék párosa negyeddöntős a Garroson

2019/06/02 14:49
Negyeddöntős a Babos Tímea, Kristina Mladenovic kettős a Roland Garros női párosversenyében, miután vasárnap három szettben, 4:6, 6:3, 6:3-as arányban legyőzték a német Friedsam, Siegemund párost.

A második helyen kiemelt magyar, francia duó az első játszmában háromszor is elveszítette adogatását a német párossal szemben, ám a továbbiakban feljavult játékuk. A második szettben egy brék elég volt az egyenlítéshez, a döntő játszmában pedig az adok-kapok játékból végül Babos és Mladenovic jött ki jobban, négy gémet nyertek fogadóként, és végül 6:3-mal lezárták a mérkőzést.

A legjobb nyolc között a Bencic/Kuzmova-Azarenka/Barty mérkőzés győztese, vagy a Stosur/Zhang kettős várhat Babosékra.

Roland Garros, női páros, 3. forduló (a legjobb nyolc közé jutásért):
Babos Tímea, Kristina Mladenovic (magyar, francia, 2.)-Friedsam, Siegemund (német) 4:6, 6:3, 6:3

Szerző: Nagy Benjámin