Tenisz - Babos párosban is búcsúzott
Babos párosban is búcsúzott
Fotó:Europress/Getty

2014/05/29 21:55

Babos Tímea oldalán az amerikai Varvara Lepchenkóval két szettben vereséget szenvedett a 2012-es bajnok, tavaly döntős Sara Errani, Roberta Vinci olasz kettőstől a francia nyílt teniszbajnokság női páros versenyének első fordulójában. A viadal honlapjának beszámolója szerint Babos és társa fél óra alatt veszítette el az első játszmát, majd a másodikban korán brékelőnybe került, de 3-1-es vezetése után több játékot már nem nyert, így 72 perc alatt alulmaradt.

ROLAND GARROS

NŐI PÁROS, 1. FORDULÓ (32 KÖZÉ JUTÁSÉRT)

Sara Errani, Roberta Vinci (olasz, 2.)–Babos Tímea, Varvara Lepchenko (magyar, amerikai) 6:1, 6:3

A 21 éves magyar játékos – a párizsi Grand Slam-torna egyetlen magyarja – egyesben a selejtező harmadik körében esett ki, s már csak vegyes párosban javíthat. Ennek a számnak az első fordulójában pénteken, az amerikai Eric Butorac oldalán lép pályára a Janette Husarova, Oliver Marach szlovák-osztrák kettős ellen.