Promó - Fradi-Honvéd focimeccs és Fradi-Győr kézi BL-rangadó - Sportmenü
Fradi-Honvéd focimeccs és Fradi-Győr kézi BL-rangadó - Sportmenü

Fradi-Honvéd focimeccs és Fradi-Győr kézi BL-rangadó - Sportmenü

Hosszabbitás ·
2019/02/02 08:11

M4 Sport
12.00: Rövidpályás gyorskorcsolya, világkupa, Drezda (élő)
14.45: Kézilabda, férfi NB I, Balatonfüred-Tatabánya (élő)
17.00: Labdarúgás, NB I, Debrecen-Újpest (élő)
19.30: Labdarúgás, NB I, Ferencváros-Budapest Honvéd (élő)

Duna World
12.00: Tenisz, Davis Kupa, selejtező, Németország-Magyarország, Frankfurt (élő)

Eurosport 1
9.45 és 12.00: Alpesi sí, világkupa, női műlesiklás, Maribor (élő)
11.00: Alpesi sí, világkupa, férfi lesiklás, Garmisch-Partenkirchen (élő)
14.00: Sílövészet, junior világbajnokság, női 7,5 km sprint, Cserpatak (élő)
15.30: Síugrás, világkupa, Oberstdorf (élő)
19.45: Sznúker, Német Masters, elődöntő, Berlin (élő)

Eurosport 2
9.00 és 14.00: Szánkó, világkupa, Altenberg (élő)
10.45: Sílövészet, junior világbajnokság, férfi 10 km sprint, Cserpatak (élő)
12.45: Északi összetett, világkupa, Klingenthal (élő)
15.00: Pályakerékpár, női világbajnokság, Bogense (élő)
16.00: Sznúker, Német Masters, elődöntő, Berlin (élő)
20.15: Pályakerékpár, 6 napos verseny, Koppenhága (élő)
22.30: Kerékpár, Vuelta a San Juan, 6. szakasz (élő)

Sport 1
13.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, középdöntő, Rosztov-Don - Buducnost Podgorica (élő)
16.30: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, középdöntő, Ferencváros-Győri Audi ETO KC (élő)
23.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Detroit Pistons-Los Angeles Clippers (élő)

Sport 2
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Eintracht Frankfurt-Borussia Dortmund (élő)
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke-Borussia Mönchengladbach (élő)
22.30: Ökölvívás, profi gála, Sergio Garcia-Ted Cheeseman, London (élő)

Digisport 1
12.00: Tenisz, WTA-torna, Szentpétervár (élő)
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Sampdoria (élő)
20.15: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Parma (élő)

Digisport 2
11.00: Tenisz, WTA-torna, Huahin (élő)
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Empoli-Chievo (élő)

Digisport 3
13.55: Labdarúgás, török bajnokság, Trabzonspor-Ankaragücü (élő)
16.55: Labdarúgás, török bajnokság, Alanyaspor-Galatasaray (élő)
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco-Toulouse (élő)

Spíler1 TV
13.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham Hotspur-Newcastle United (élő)
15.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Huddersfield Town (élő)
18.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Cardiff City-Bournemouth (élő)

Spíler2 TV
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Athletic Bilbao (élő)
18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Valencia (élő)
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Sevilla (élő)

Hozzászólások