Napi - Vidi-Fradival zárul az őszi idény, Liverpoolba látogat a Manchester United - Sportmenü
Vidi-Fradival zárul az őszi idény, Liverpoolba látogat a Manchester United - Sportmenü
Fotó: Europress/AFP

Vidi-Fradival zárul az őszi idény, Liverpoolba látogat a Manchester United - Sportmenü

HosszabbitásHosszabbitás
2018/12/16 08:30

M4 Sport
11.00: Úszás, rövidpályás világbajnokság, Hangcsou
14.00: Vízilabda, Magyar Kupa, női döntő
15.55: Vízilabda, Magyar Kupa, férfi döntő
20.15: Mol Vidi FC–Ferencváros

Eurosport 1
9.45: Alpesi sí, világkupa, Alta Badia, férfi óriás-műlesiklás, 1. futam
11.00: Sílövészet, világkupa, Hochfilzen, női váltó
12.45: Alpesi sí, világkupa, Alta Badia, férfi óriás-műlesiklás, 2. futam
14.00: Síugrás, világkupa, Engelberg
16.00 és 18.00: Szánkó, világkupa, Lake Placid, nők
19.45: Sznúker, skót nyílt bajnokság, döntő

Eurosport 2
9.30: Sífutás, világkupa, Davos, női 10 km, szabadstílus
11.30: Sífutás, világkupa, Davis, férfi 15 km, szabadstílus
13.45: Sílövészet, világkupa, Hochfilzen, férfi váltó
15.30: Sznúker, skót nyílt bajnokság, döntő 

Sport 1
14.45: Kézilabda, női Európa-bajnokság, a 3. helyért
17.45. Kézilabda, női Európa-bajnokság, döntő
20.00. Darts, PDC-világbajnokság, 4. nap

Sport 2
10.00: Cselgáncs, Masters, Kanton
13.30: Darts, PDC-világbajnokság, 4. nap
19.00: Amerikaifutball, NFL, Indianapolis Colts-Dallas Cowboys
22.30: Amerikaifutball, NFL, Pittsburgh Steelers-New England Patriots

Digisport 1
12.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon-Monaco
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Empoli
17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cagliari-Napoli
20.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Genoa

Digisport 2
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, SPAL-Chievo
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Parma
17.45: Röplabda, férfi MEVZA Kupa, Kazincbarcika-Mladost Zagreb
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Bordeaux

Digisport 3
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nimes-Lille
17.00: Labdarúgás, török bajnokság, Besiktas-Trabzonspor

Spíler1 TV
14.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton-Arsenal
17.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Manchester United
21.00: Jégkorong, NHL, St. Louis Blues-Calgary Flames

Spíler2 TV
16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Real Betis
18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Huesca-Villarreal
20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-FC Barcelona

MTI

Hozzászólások