Napi - A Veszprém lecsúszott az éremről a BL-ben, Geiger nyerte a Négysánc első állomását

2020/12/30 05:06

Felbontotta szerződését Diego Costa az Atlético Madridnál. A 32 éves Costa szerződése még jövő júniusig érvényes volt, ám a spanyol támadó néhány napja kérte, hogy személyes okokból azonnal távozhasson a csapattól.

A vb-ezüstérmest is legyőzve aratta első győzelmét Cochran-Siegle. Pályafutása első futamgyőzelmét aratta az amerikai Ryan Cochran-Siegle a férfi alpesi sízők világkupa-sorozatának keddi szuperóriás-műlesikló versenyén Bormióban.

Mourinho hetekig nem számíthat BL-győztes csatárára. Ismét megsérült Gareth Bale, a Tottenham Hotspur támadója, aki vádlisérülés miatt hetekig nem futballozhat.

Idén törölték, és 2021-ben is halasztani kell a legrangosabb Masters-tornát. A koronavírus-járvány miatt márciusban biztosan nem rendezik meg az Indian Wells-i keménypályás tenisztornát.

Német győzelem a Négysáncverseny első állomásánKarl Geiger nyerte a síugrók 69. Négysáncversenyének első, oberstdorfi állomását.

Shiffrin visszacsúszott, Gisiné az év utolsó műlesiklásaMichelle Gisin pályafutása első győzelmét aratta az alpesi sízők világkupa-sorozatában: a svájci versenyző az ausztriai Semmeringben győzött műlesiklásban.

Nem tudott igazán felpörögni a Veszprém, a bronzmeccset is elvesztette. A Telekom Veszprém 31-26-ra kikapott a Paris Saint-Germain csapatától a férfi kézilabda Bajnokok Ligája kölni négyes döntőjének keddi bronzmérkőzésén.

Eredmény, a 3. helyért:
Paris Saint-Germain (francia) - Telekom Veszprém 31-26 (14-11)

A Barcelonát legyőzve negyedik BL-trófeáját szerezte a Kiel. A német THW Kiel nyerte a férfi kézilabda Bajnokok Ligáját, mivel 33-28-ra legyőzte a Barcelona csapatát a kölni négyes döntő keddi fináléjában.