Napi - Verstappen nyert Silverstone-ban, pozitív koronavírus-tesztet produkáltak az Atlético tagjai

2020/08/09 22:59

Max Verstappen, a Red Bull holland versenyzője nyerte a rendhagyó Forma-1-es 70. évforduló Nagydíját vasárnap Silverstone-ban.

Koronavírus-fertőzés miatt kihagyja a Gyémánt Liga jövő pénteki nyitányát az olimpiai bajnok középtávfutó, Conseslus Kipruto.

A labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcas döntőjére Lisszabonba utazó Atlético Madrid két tagjának pozitív lett a koronavírus-tesztje.

Kyren Wilson és Neil Robertson is továbbjutott a snooker-világbajnokságon, így mindketten ott lesznek a legjobb nyolc között.

A francia Fiona Ferro két szettben legyőzte a negyedik helyen kiemelt észt Anett Kontaveitet a 202 ezer dollár (59 millió forint) összdíjazású palermói salakpályás női tenisztorna vasárnapi döntőjében.

Az országúti kerékpársport legnagyobb tehetségének tartott Remco Evenepoel nyerte a vasárnap befejeződött lengyel körversenyt.