Napi - Vasárnapi sportműsor
Vasárnapi sportműsor
Fotó: Europress/AFP

Vasárnapi sportműsor


2014/09/14 07:27

A szombatihoz hasonlóan vasárnap is zsúfolt lesz a sportcsatornák kínálata. Nem is ragozzuk tovább, íme az eseménydömping - ja még annyit, hogy ha ez kevés lenne, a hosszabbitas.hu-n élőben közvetítjük a WizzAir félmaratont Budapestről:

M1:

13.20- Német túraautó bajnokság, DTM futam, Lausitzring (ÉLŐ)

16.25- Labdarúgó NB I, Videoton-Újpest (ÉLŐ)

Sport1:

12.00- Tenisz, Davis Kupa elődöntő, Svájc-Olaszország 3. nap Genf (ÉLŐ)

17.00- Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia - Espanyol (ÉLŐ)

19.00- Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla - Getafe (ÉLŐ)

21.00- Kosárlabda világbajnokság, döntő, USA-Szerbia (ÉLŐ)

Sport2:

09.00- Strandröplabda, Masters-torna, elődöntő férfiak, baki (ÉLŐ)

18.15- Labdarúgás, NB I, Ferencváros - Puskás Akadémia (ÉLŐ)

SportM:

15.00- Lóverseny futam (ÉLŐ)

SportKlub:

12.00- Labdarúgás, olasz bajnokság Sampdoria - Torino (ÉLŐ)

14.25- Labdarúgás, olasz bajnokság Chievo - Verona (ÉLŐ)

17.00- Labdarúgás, francia bajnokság, Guingamp - Bordeaux (ÉLŐ)

Eurosport:

08.30- Sznúker, Mesterek tornája döntő Sanghaj (ÉLŐ)

13.45- Autósport, Renault-világsorozat 2. futam (ÉLŐ)

15.00- Sznúker, Mesterek tornája döntő Sanghaj (ÉLŐ)

19.15- Kerékpár, Spanyol körverseny, 21. szakasz (ÉLŐ)

21.15- Kerékpár, Grand Prix, Montreal (ÉLŐ)

Eurosport2:

13.30- Sznúker, Mesterek tornája döntő Sanghaj (ÉLŐ)

15.30- Labdarúgás, német bajnokság, Eintracht Frankfurt - Augsburg (ÉLŐ)

17.30- Labdarúgás, német bajnokság, Hannover 96 - Hamburg (ÉLŐ)

19.30- Atlétika, Kontinentális Kupa, 2. nap Marrakesh (ÉLŐ)

DigiSport1:

08.55- Strandfoci, vb-selejtező

10.55- Gyorsaságimotoros-vb, San Marinó-i Nagydíj, Moto3 futam (ÉLŐ)

12.15- Gyorsaságimotoros-vb, San Marinó-i Nagydíj,Moto2 futam (ÉLŐ)

13.50- Gyorsaságimotoros-vb, San Marinó-i Nagydíj,MotoGP (ÉLŐ)

16.45- Labdarúgás, angol bajnokság Manchester United - QPR (ÉLŐ)

20.40- Labdarúgás, olasz bajnokság, Parma - Milan (ÉLŐ)

DigiSport2:

11.00- Tenisz, WTA torna döntő Hongkong (ÉLŐ)

15.00- Labdarúgás, olasz bajnokság Internazionale - Sassuolo (ÉLŐ)

17.40- Strandfoci, vb-selejtező, döntő (ÉLŐ)

20.55- Labdarúgás, francia bajnokság Evian - Marseille (ÉLŐ)

Hozzászólások