Napi - Vasárnapi sportmenü
Vasárnapi sportmenü
Fotó: Europress/AFP

Vasárnapi sportmenü

HosszabbitásHosszabbitás
2016/04/03 03:11

Sport1

11.45: Labdarúgás: Spanyol bajnokság, 31. forduló, Athletic Bilbao - Granada ÉLŐ

18.00: Labdarúgás: Spanyol bajnokság, 31. forduló, Eibar - Villarreal ÉLŐ

20.15: Labdarúgás: Spanyol bajnokság, 31. forduló, Sevilla - Real Sociedad ÉLŐ

23.00: Jégkorong: NHL, alapszakasz, Pittsburgh Penguins - Philadelphia Flyers ÉLŐ

Sport2

13.30: Autósport: TRC-sorozat, Szahír ÉLŐ

16.45: Labdarúgás: Holland bajnokság, 29. forduló, Ajax - PEC Zwolle ÉLŐ

18.45: Ökölvívás: Profi gála, Liverpool, Callum Smith - Hadillah Mohoumadi

Eurosport1

08.30: Atlétika: Párizs maraton ÉLŐ

11.15: Motorsport: Supersport: Világbajnokság, Aragon, Spanyolország ÉLŐ

12.00: LG FIA Túraautó Világbajnokság: Le Castellet, Franciaország ÉLŐ

13.00:  Motorsport: Superbike: Világbajnokság 2. futam, Aragon, Spanyolország ÉLŐ

14.00: Kerékpár: Flandriai körverseny ÉLŐ

17.00: LG FIA Túraautó Világbajnokság: Le Castellet, Franciaország ÉLŐ

Eurosport2

08.30: Snooker: Kínai nyílt bajnokság, Peking, Kína, Döntő ÉLŐ

13.30: Snooker: Kínai nyílt bajnokság, Peking, Kína, Döntő ÉLŐ

15.15: Labdarúgás: Bundesliga Mönchengladbach - Hertha Berlin ÉLŐ

17.30: Labdarúgás: Bundesliga Hoffenheim - FC Koln ÉLŐ

20.30: Műkorcsolya: Világbajnokság Boston Gála Amerikai Egyesült Államok ÉLŐ

Digisport1 10.25: Autósport: Formula 3, Paul Ricard, 3. futam ÉLŐ

12.25: Labdarúgás: Serie A TIM, Udinese-Napoli ÉLŐ

14.30: Labdarúgás: Premier League, Leicester-Southampton ÉLŐ

16.25: Kézilabda: SEHA Liga, Final Four, bronzmérkőzés ÉLŐ

18.45: Kézilabda: SEHA Liga, Final Four, döntő ÉLŐ

20.40: Labdarúgás: Serie A TIM, Internazionale-Torino ÉLŐ

00.25: Labdarúgás: Argentin bajnokság, Vélez Sarsfield-Godoy Cruz ÉLŐ

Digisport2

14.40: Labdarúgás: Serie A TIM, Lazio-AS Roma ÉLŐ

16.45: Labdarúgás: Premier League, Manchester United-Everton ÉLŐ

19.00: Tenisz: ATP Masters, Miami, döntő ÉLŐ

00.55: Labdarúgás: Argentin bajnokság, Sarmiento-Independiente ÉLŐ

Digisport3

14.55: Labdarúgás: Serie A TIM, Atalanta-AC Milan ÉLŐ

17.55: Motorsport: Moto3, Argentin Nagydíj ÉLŐ

19.15: Motorsport: Moto2, Argentin Nagydíj ÉLŐ

20.55: Motorsport: MotoGP, Argentin Nagydíj ÉLŐ

M4 Sport

11.45: LG FIA Túraautó Világbajnokság: Le Castellet, Franciaország ÉLŐ

14.45: Férfi vízilabda olimpiai selejtező 1. mérkőzés: Franciaország - Magyarország ÉLŐ

16.30: Forma 1: Futam, Bahreinből ÉLŐ

19.15: LG FIA Túraautó Világbajnokság: Le Castellet, Franciaország ÉLŐ

Hozzászólások