Napi - Vasárnapi sportmenü
Vasárnapi sportmenü
Fotó: Europress/AFP

Vasárnapi sportmenü

Rév DánielRév Dániel
2014/12/14 04:08

Eurosport 10:15 Alpesi sí világkupa, Are, férfi műlesiklás, 1. futam (ÉLŐ)

11:30 Biatlon világkupa, Hochfilzen, női üldözéses verseny (ÉLŐ)

13:15 Alpesi sí világkupa, Are, férfi műlesiklás, 2. futam (ÉLŐ)

14:30 Síugró világkupa, Nizhny Tagil, egyéni verseny (ÉLŐ)

16:15 Biatlon világkupa, Hochfilzen, férfi üldözéses verseny

17:00 Snooker Euro Tour, Portugália, elődöntők (ÉLŐ)

21:00 Snooker Euro Tour, Portugália, döntő (ÉLŐ)

23:00 Lovassport, Rolex Grand Slam, Genf

0:30 Asztalitenisz, Super Series, Thaiföld, döntők

Eurosport2 7:00 Asztalitenisz, Super Series, Thaiföld, elődöntők (ÉLŐ)

11:00 Snooker Euro Tour, Portugália, nyolcaddöntők (ÉLŐ)

14:15 Biatlon világkupa, Hochfilzen, férfi üldözéses verseny (ÉLŐ)

15:15 Labdarúgás, német Bundesliga, 15. forduló: Leverkusen - Mönchengladbach (ÉLŐ)

17:30 Labdarúgás, német Bundesliga, 15. forduló: Wolfsburg - Paderborn (ÉLŐ)

19:30 Labdarúgás, német Bundesliga, 15. forduló, összefoglaló

C8 20:00 NFL, alapszakasz 15. forduló: New England Patriots - Miami Dolphins

Sport1 12:15 Labdarúgás, spanyol Segunda Division, 17. forduló: Mallorca - Numancia (ÉLŐ)

14:15 Labdarúgás, holland Eredivisie, 16. forduló: PSV Eindhoven - Twente (ÉLŐ)

16:45 Labdarúgás, spanyol La Liga, 15. forduló: Sevilla - Eibar (ÉLŐ)

19:00 Labdarúgás, spanyol La Liga, 15. forduló: Atletico Madrid - Villarreal (ÉLŐ)

21:00 Labdarúgás, spanyol La Liga, 15. forduló. Real Sociedad - Athletic Bilbao (ÉLŐ)

Sport2 13:30 Jégkorong, NHL alapszakasz: Vancouver Canucks - New York Rangers

15:30 Kézilabda, női Európa-bajnokság, középdöntő: Németország - Montenegró (ÉLŐ)

17:45 Kézilabda, női Európa-bajnokság, középdöntő: Svédország - Franciaország (ÉLŐ)

20:00 Kézilabda, női Európa-bajnokság, középdöntő: Hollandia - Szlovákia (ÉLŐ)

22:15 NFL, alapszakasz 15. forduló: San Diego Chargers - Dencer Broncos (ÉLŐ)

2:30 NFL, alapszakasz 15. forduló: Philadelphia Eagles - Dallas Cowboys (ÉLŐ)

Sportklub 14:55 Labdarúgás, olasz Serie A, 15. forduló: Udinese - Hellas Verona (ÉLŐ)

17:00 Jégkorong, EBEL alapszakasz: Olimpija Ljubljana - Fehérvár AV19 (ÉLŐ)

20:30 Labdarúgás, olasz Serie A, 15. forduló: Cesena - Fiorentina (ÉLŐ)

DIGI Sport 1 12:25 Labdarúgás, olasz Serie A, 15. forduló: Juventus - Sampdoria (ÉLŐ)

14:30 Labdarúgás, angol Premier League, 16. forduló: Manchester United - Liverpool (ÉLŐ)

16:55 Labdarúgás, angol Premier League, 16. forduló: Swansea - Tottenham (ÉLŐ)

18:55 Kézilabda, SEHA Liga: Metalurg Szkopje - MKB-MVM Veszprém (ÉLŐ)

20:35 Labdarúgás, olasz Serie A, 15. forduló: AC Milan - Napoli (ÉLŐ)

DIGI Sport 2 15:00 Labdarúgás, olasz Serie A, 15. forduló: Genoa - AS Roma (ÉLŐ)

17:00 Labdarúgás, francia Ligue 1, 18. forduló: Guingamp - Paris St. Germain (ÉLŐ)

20:55 Labdarúgás, francia Ligue 1, 18. forduló: AS Monaco - Olympique Marseille (ÉLŐ)

Hozzászólások