Napi - Vasárnapi sportmenü
Vasárnapi sportmenü
Fotó: Europress/Getty

Vasárnapi sportmenü

Rév DánielRév Dániel
2014/06/08 08:31

Ahogy az hétvégén lenni szokott, rengeteg élő sportközvetítés közül választhatunk. A közmédia a Forma-1 kanadai versenyével, az RTL Klub a férfi kézi válogatott vb-selejtezőjével száll be a sportcsatornák harcába. A fő esemény a Roland Garros döntője, de lesz túraautó vb, megkezdődik a Tour de France egyik fő előversenye, a Dauphiné, de lesz strandröplabda, rali és Nascar is, úgyhogy megint azok lesznek előnyben, akiknek több képernyője van.

M1 19:30 Forma-1, Kanadai Nagydíj (ÉLŐ)

RTL Klub 14:20 Kézilabda, világbajnoki selejtező: Magyarország - Szlovénia (ÉLŐ)

Eurosport 6:00 Supersport világbajnokság, Malajzia (ÉLŐ)

7:30 Superbike világbajnokság, Malajzia, 1. futam (ÉLŐ)

11:00 Túraautó világbajnokság, Moszkva, 1. futam (ÉLŐ)

12:00 Túraautó világbajnokság, Moszkva, 2. futam (ÉLŐ)

13:30 Kerékpár, Critérium du Dauphiné, 1. szakasz (ÉLŐ)

14:55 Tenisz, Roland Garros, férfi döntő (ÉLŐ)

Eurosport2 10:30 Superbike világbajnokság, Malajzia, 2. futam (ÉLŐ)

12:00 Tenisz, Roland Garros, női páros döntő (ÉLŐ)

14:00 Szlalom kajak-kenu, Világkupa, Egyesült Királyság (ÉLŐ)

15:00 Asztalitenisz Super Series, Kína, döntők

20:15 Atlétika, Nemzetközi gála, Marrákes (ÉLŐ)

Sport1 11:00 Strandröplabda, Európa-bajnokság, férfi elődöntők (ÉLŐ)

16:00 Strandröplabda, Európa-bajnokság, férfi bronzmérkőzés, döntő (ÉLŐ)

20:00 Jégkorong, NHL döntő 2. mérkőzés: Los Angeles Kings - New York Rangers

2:00 Kosárlabda, NBA döntő 2. mérkőzés: San Antonio Spurs - Miami Heat (ÉLŐ)

Sport2 12:00 Rali, Olasz Rali 4. nap (ÉLŐ)

14:00 Darts, csapat-világbajnokság, 3. nap (ÉLŐ)

18:00 Ökölvívás, profi gála: Sergio Martínez - Miguel Cotto

20:00 Darts, csapat-világbajnokság, 3. nap (ÉLŐ)

0:00 Rali, Olasz Rali 4. nap összefoglaló

Sportklub 12:15 Kosárlabda, ACB Liga: Real Madrid - Unicaja Malaga (ÉLŐ)

21:15 Kézilabda, világbajnoki selejtező: Magyarország - Szlovénia

23:00 Labdarúgás, MLS: New England Revolution - NY Red Bulls (ÉLŐ)

1:00 Műugrás, FINA Diving World Series, Monterrey, 3. nap (ÉLŐ)

DIGI Sport 1 16:30 Úszás, Mare Nostrum, Monte-Carlo, 2. nap (ÉLŐ)

20:55 Labdarúgás, felkészülési mérkőzés: Franciaország - Jamaica (ÉLŐ)

DIGI Sport 2 19:00 Nascar, Pocono 400 (ÉLŐ)

21:55 Labdarúgás, felkészülési mérkőzés: Fluminense - Olaszország (ÉLŐ)

Hozzászólások