Napi - Vasárnapi sportmenü
Vasárnapi sportmenü
Fotó: Europress/AFP

Vasárnapi sportmenü


2014/10/12 00:53

A hét utolsó napja mindig sok izgalmas sporteseményt tartogat számunkra. Ez alól az év 41. vasárnapja sem lesz kivétel. Többek között megrendezésre kerül a Forma-1-es Orosz Nagydíj futama, a 108. Párizs-Tours egynapos kerékpáros verseny, és a sanghaji férfi tenisztorna döntője is.

M1:

12:25 - Forma-1, Orosz Nagydíj, Futam (élő)

Sport1:

12:00 – Labdarúgás, Spanyol másodosztály, 8. forduló, Betis - Las Palmas (élő)

17:45 – Labdarúgás, Eb-selejtező, Tallinn, Észtország – Anglia (élő)

20:15 – Labdarúgás, Eb-selejtező, Luxembourg, Luxemburg – Spanyolország (élő)

23:00 – Labdarúgás, Eb-selejtezők, összefoglaló (élő)

Sport2:

13:00 – Cselgáncs, Grand Prix-verseny, Almati, 3. nap (élő)

15:30 – Salakmotor, Lengyel GP, Torun

17:45 – Labdarúgás, Eb-selejtező, Bécs, Ausztria – Montenegró (élő)

20:30 – Labdarúgás, Eb-selejtező, Solna, Svédország – Liechtenstein (élő)

22:45 – NFL, 6. hét, Seattle Seahawks - Dallas Cowboys

SportM:

14:55 – Lóverseny, Futam (élő)

C8:

20:00 - NFL, 6. hét, Minnesota Vikings – Detroit Lions

SportKlub:

13:00 – Autósport, World RallyCross Ch., Törökország (élő)

15:00 – Kosárlabda, ACB Liga

20:15 – Kosárlabda, ACB Liga

Eurosport:

8:45 - WTCC, Sanghaj, Kína, 19. kör (élő)

9:45 – WTCC, Sanghaj, Kína, 20. kör (élő)

10:45 – Autóverseny, Endurance világbajnokság, Mont Fuji, Japán

11:45 – Kerékpározás, Pekingi körverseny, Kína, 3. nap

13:30 – Tenisz, WTA torna, Linz, Ausztria, döntő (élő)

15:30 – Kerékpározás, Párizs-Tours, Franciaország (élő)

16:45 – Darts, Winmau Masters, Nagy-Britannia, döntő (élő)

Eurosport2:

9:00 – Kerékpározás, Pekingi körverseny, Kína, 3. nap (élő)

11:00 - GP3, Sorozat, Oroszország, 2. futam

15:00 – Darts, Winmau Masters, Nagy-Britannia (élő)

DigiSport1:

4:00 – Motorsport, Moto3, Japán Nagydíj, a futam (élő)

5:15 – Motorsport, Moto2, Japán Nagydíj, a futam (élő)

6:50 – Motorsport, MotoGP, Japán Nagydíj, a futam (élő)

8:55 – Autósport, GP3, Oroszország, 2. futam (élő)

10:30 – Tenisz, ATP Masters, Sanghaj, döntő (élő)

15:55 – Autósport, F3, Imola, 3. futam (élő)

16:45 – Kézilabda, Férfi Bajnokok Ligája, Aalborg - MOL-Pick Szeged (élő)

18:45 – Kézilabda, Férfi Bajnokok Ligája, MKB-MVM Veszprém – Montpellier (élő)

20:55 - Profi boksz, IBF középsúlyú címmérkőzés, Carlos Molina - Cornelius Bundrage

DigiSport2:

10:00 – Autósport, GP2, Oroszország (élő)

Hozzászólások