Napi - Vasárnapi sportmenü
Vasárnapi sportmenü

Vasárnapi sportmenü


2014/09/21 08:26

M1:

13:30 - Forma-1 - Szingapúri Nagydíj

Duna TV:

16:15 - Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest - Ferencváros

Sport 1:            

12:00 - Labdarúgás, Spanyol másodosztály, 5. forduló, Osasuna - Mallorca

14:15 - Labdarúgás, Holland bajnokság, 6. forduló, Feyenoord - Ajax

19:00 - Labdarúgás, Spanyol bajnokság, 4. forduló, Córdoba - Sevilla

21:00 - Labdarúgás, Spanyol bajnokság, 4. forduló, Levante - Barcelona

Sport 2:

10:00 - Kerékpár, Női csapatidőfutam, Országúti vb, Ponferrada

14:00 - Kerékpár, Férfi csapatidőfutam, Országúti vb, Ponferrada

18:15 - Labdarúgás, OTP Bank Liga, 8. forduló, DVSC-Teva - Kecskemét

22:15 - NFL, 3. forduló Seattle Seahawks - Denver Broncos

Sport M:

14:55 - Lóverseny, Futam

C8:

20:00 - NFL

SportKlub:

12:00 - Labdarúgás, Serie A, Chievo - Parma

14:25 - Labdarúgás, Serie A, Genoa - Lazio

17:00 - Labdarúgás, Francia Bajnokság, AS Monaco - EA Guingamp

19:00 - Labdarúgás, Serie A, Atalanta - Fiorentina (felvételről)

20:40 - Labdarúgás, Serie A, Torino - Hellas Verona

Eurosport:

14:00 - Síugrás, Nyári Grand Prix, Almati, férfiak

15:45 - Kajak-kenu, Szlalom világbajnokság, USA, döntők, 2. nap

18:00 - Kajak-kenu, Szlalom világbajnokság, USA, döntők, 2. nap

Eurosport2:

9:30 - Síugrás, Nyári Grand Prix, Almati, nők

13:30 - Labdarúgás, Bundesliga 2, Németország, Karlsruhe -  Nürnberg

15:30 - Labdarúgás, Bundesliga, Németország, Wolfsburg - Bayer Leverkusen

17:30 - Labdarúgás, Bundesliga, Németország, Köln - Mönchengladbach

19:30 - Darts, Brit nyílt bajnokság, Anglia

DigiSport1:

10:35 - Autósport, Porsche Carrera Kupa, Saschenring, 2. futam

14:15 - Labdarúgás, Premier League, Leicester City - Manchester United

16:40 - Labdarúgás, Premier League, Manchester City - Chelsea

19:00 - Kézilabda, Bajnokok Ligája, kvalifikációs torna, döntő

20:40 - Labdarúgás, Serie A, Palermo - Internazionale

DigiSport2:

14:55 - Labdarúgás, Serie A, AS Roma - Cagliari

17:15 - Vitorlázás, Félsziget-kerülő verseny

17:55 - Labdarúgás, Serie A, Udinese - Napoli

20:55 - Labdarúgás, Ligue 1, PSG - Olympique Lyon

Hozzászólások