Napi - Vasárnapi sportmenü
Vasárnapi sportmenü
Fotó: Europress/Getty

Vasárnapi sportmenü

Rév DánielRév Dániel
2014/08/31 08:41

Ahogy az vasárnapokon lenni szokott, számos néznivalóból válogathatunk. Legjobban a focirajongók jártak, hat csatornán nyolc különböző bajnokság mérkőzéseit figyelhetik. Folytatódik a US Open, a Vuelta és a kosárlabda világbajnokság, megrendezik a kézilabda Szuperkupa mérkőzéseket, a MotoGP Brit Nagydíját, és lesz élő atlétika is a műsoron.

M1 16:25 Labdarúgás, OTP Bank Liga, 6. forduló: MTK - FTC (ÉLŐ)

Duna 15:00 Kézilabda, női Szuperkupa: Győr - FTC (ÉLŐ)

17:15 Kézilabda, férfi Szuperkupa: Veszprém - Szeged (ÉLŐ)

M3 12:35 Sportmúzeum: Hajós (Guttmann) Alfréd életéről (1987)

13:00 Sportmúzeum: Labdarúgás, a kezdetektől 1938-ig (1982)

Eurosport 9:30 Rali, ERC, Csehország, 1. nap

11:30 Lovassport, Lovassport világjátékok

13:00 Evezés, világbajnokság (ÉLŐ)

14:45 Kerékpár, Plouay GP (ÉLŐ)

16:00 Kerékpár Vuelta a Espana, 9. szakasz (ÉLŐ)

17:45 Tenisz, US Open, 7. nap (ÉLŐ)

Eurosport2 15:30 Labdarúgás, német Bundesliga, 2. forduló: Mainz - Hannover (ÉLŐ)

17:30 Tenisz, US Open, 7. nap (ÉLŐ)

Sport1 12:15 Labdarúgás, holland bajnokság, 3. forduló: PSV - Vitesse (ÉLŐ)

15:00 Kick-Box gála, Szombathely

17:00 Labdarúgás, spanyol másodosztály, 2. forduló: Betis - Numancia (ÉLŐ)

19:00 Labdarúgás, spanyol bajnokság, 2. forduló: Villarreal - Barcelona (ÉLŐ)

21:00 Labdarúgás, spanyol bajnokság, 2. forduló: Real Sociedad - Real Madrid (ÉLŐ)

23:00 Kosárlabda világbajnokság: Törökország - Egyesült Államok

Sport2 13:30 Kosárlabda világbajnokság: Argentína - Horvátország (ÉLŐ)

15:45 Salakmotor, Lengyel nagydíj

18:15 Labdarúgás, OTP Bank Liga, 6. forduló: Győr - Dunaújváros (ÉLŐ)

20:30 Labdarúgás, OTP Bank Liga, 6. forduló: Diósgyőr - Debrecen (ÉLŐ)

22:30 Labdarúgás, Harmadik félidő (ÉLŐ)

Sportklub 13:45 Labdarúgás, francia bajnokság, 4. forduló: Bordeaux - Bastia (ÉLŐ)

16:00 Atlétika, IAAF World Challenge, Berlin (ÉLŐ)

17:50 Labdarúgás, olasz Serie A, 1. forduló: Atalanta - Hellas Verona (ÉLŐ)

19:55 Labdarúgás, olasz Serie A, 1. forduló: Genoa - Napoli (ÉLŐ)

23:05 Labdarúgás, olasz Serie A, 1. forduló: Udinese - Empoli

1:00 Labdarúgás, Major League Soccer: DC United - New York Red Bulls

DIGI Sport 1 14:10 Labdarúgás, angol Premier Liga, 3. forduló: Tottenham - Liverpool (ÉLŐ)

16:45 Labdarúgás, angol Premier Liga, 3. forduló: Leicester - Arsenal (ÉLŐ)

19:30 Motorsport, Moto3, Brit Nagydíj

20:40 Labdarúgás, olasz Serie A, 1. forduló: Torino - Internazionale (ÉLŐ)

DIGI Sport 2 12:15 Motorsport, Moto2, Brit Nagydíj (ÉLŐ)

13:50 Motorsport, MotoGP, Brit Nagydíj (ÉLŐ)

15:20 Vitorlázás, Fehér Szalag

16:00 Úszás, világkupa, Dubaj, 1. nap (ÉLŐ)

18:00 Labdarúgás, olasz Serie A, 1. forduló: Milan - Lazio (ÉLŐ)

20:55 Labdarúgás, francia bajnokság, 4. forduló: Paris St. Germain - St. Etienne (ÉLŐ)

Hozzászólások