Napi - Vasárnapi sportmenü
Vasárnapi sportmenü
Fotó: Europress/Getty

Vasárnapi sportmenü


2014/08/24 07:37

Ismét sűrű lesz sport szempontból a vasárnap, hiszen már dübörögnek a nagy európai labdarúgó bajnokságok, véget ér a berlini úszó Európa-bajnokság. Emellett Belgiumban lesz egy újabb Forma-1-es futam, Grúziában pedig sorsdöntő Eb-selejtező vár férfi kosarasainkra.

M1:

13.30- Forma-1 Belga nagydíj (ÉLŐ)

16.25- Úszó Európa-bajnokság, Berlin, döntők (ÉLŐ)

Duna TV:

16.30- Labdarúgó NB I, Ferencváros - Nyíregyháza (ÉLŐ)

Sport1:

09.15- Kézilabda, Elek Gyula Kupa, Siófok - Kragujevac (ÉLŐ)

11.45- Kézilabda Elek Gyula Kupa FTC - Baia Mare (ÉLŐ)

16.45- Labdarúgás, holland bajnokság Ajax - PSV (ÉLŐ)

19.00- Labdarúgás, spanyol bajnokság, Eibar - Real Sociedad (ÉLŐ)

21.00- Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona - Elche (ÉLŐ)

Sport2:

18.15- Labdarúgás, NB I, Pécsi MFC - DVTK (ÉLŐ)

20.30- Labdarúgás, NB I, DVSC Teva - Haladás (ÉLŐ)

SportKlub:

13.45- Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon - Lens (ÉLŐ)

16.45- Labdarúgás, francia bajnokság, St. Etienne - Rennes (ÉLŐ)

19.00- Salakmotor, Extraliga Leszno - Gorzów (ÉLŐ)

23.00- Labdarúgás, MLS Portland Timbers - Seattle Sounders (ÉLŐ)

Eurosport:

09.30- Úszó Eb, Berlin, úszás előfutamok (ÉLŐ)

11.45- Autóverseny, Porsche Szuperkupa (ÉLŐ)

12.30- Autóverseny, Red Bull Ring (ÉLŐ)

15.30- Kerékpár, Vattenfall Cyclassic (ÉLŐ)

16.45- Kerékpár, Vuelta, 2. szakasz (ÉLŐ)

18.00- Úszó Eb, Berlin, női 3 méteres műugrás döntő (ÉLŐ)

19.00- Úszó Eb, Berlin, úszó döntők (felvételről)

20.00-Sznúker, European Tour döntő, Fürth (ÉLŐ)

21.45- Labdarúgás, U20-as női világbajnokság, bronzmérkőzés (ÉLŐ)

00.15- Labdarúgás, U20-as női világbajnokság, döntő (ÉLŐ)

Eurosport2:

08.00- Síugrás, Grand Prix, Hakuba (felvételről)

10.00- Sznúker, European Tour nyolcaddöntő, Fürth (ÉLŐ)

13.00- Sznúker European Tour negyeddöntő, Fürth (ÉLŐ)

15.30- Labdarúgás, Bundesliga Paderborn - Mainz (ÉLŐ)

17.30- Labdarúgás, Bundesliga Mönchangladbach - Stuttgart (ÉLŐ)

20.30- Kerékpár, USA Pro Challenge, 7. szakasz (ÉLŐ)

DigiSport1:

09.20- Autósport GP3, 2. futam Spa (ÉLŐ)

10.30- Autósport, GP2, 2. futam Spa (ÉLŐ)

11.40- Autósport, Porsche Szuperkupa Spa (ÉLŐ)

14.25- Labdarúgás, angol bajnokság Tottenham - QPR (ÉLŐ)

16.40- Labdarúgás, angol bajnokság Sunderland - Manchester United (ÉLŐ)

20.55- Labdarúgás, francia bajnokság, Nantes - Monaco (ÉLŐ)

DigiSport2:

14.45-Kézilabda felkészülési torna, női, Vardar Szkopje - Larvik (ÉLŐ)

22.25- Autósport, Indycar, Sonomoa Raceway (ÉLŐ)

Hozzászólások