Napi - Thiem – Medvedev döntőt rendeznek Londonban, nyert az FTC és a Győr, Szoboszlai a 8.

2020/11/22 04:50

Szoboszlai Dominik, a Red Bull Salzburg magyar válogatott középpályása a nyolcadik helyen végzett a legjobb 21 éven aluli, Európában játszó labdarúgónak járó Golden Boy-díj szavazásán.

A járványhelyzettől függően akár áprilisra is halaszthatják az év első Grand Slamét. A Herald Sun című ausztrál napilap szombati cikke szerint a koronavírus-járvány miatt februárra, márciusra vagy áprilisra halasztják a januárra tervezett Australian Opent.

Továbbra is bizonytalan, hogy Herning mellett melyik dán városban rendezik december 3. és 20. között a női kézilabda Európa-bajnokságot, és a magyar válogatottnak hol kell játszania a csoportmérkőzéseit.

Vlhova pályafutása 15. világkupa-győzelmét aratta Leviben. A szlovák Petra Vlhova nyerte a női alpesi sízők világkupa-sorozatának szombati műlesikló-versenyét a finnországi Leviben.

Három világcsúcs az ISL-döntő első napján. A Cali Condors áll az élen a Duna Arénában rendezett Nemzetközi Úszóliga döntőjének első napja után, melyen az amerikai Caeleb Dressel két rövidpályás világcsúcsot úszott.

Háfra vezérletével nyert az FTC Ljubljanában. A Ferencváros 32-26-ra győzött a szlovén Krim Mercator Ljubljana otthonában a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének kilencedik – idei utolsó – fordulójában. A Győri ETO tíz emberrel győzött hazai pályán a Buducnost Podgorica ellen szombaton.

Az osztrák válogatott győzött a síugrók világkupa-sorozatának lengyelországi csapatversenyén, Wislában.

ThiemMedvedev döntőt rendeznek vasárnap a londoni ATP-vb-n.

A portugál nyerte a Mourinho-Guardiola csatát. A Tottenham Hotspur 2-0-ra legyőzte a vendég és a mérkőzésen jóval többet támadó Manchester Cityt az angol labdarúgó-bajnokság kilencedik fordulójának szombat esti rangadóján.

Ter Stegen hibáját kihasználva nyert az Atlético. Az Atlético Madrid 1-0-ra legyőzte a vendég FC Barcelonát szombaton a spanyol labdarúgó-bajnokság tizedik fordulójának rangadóján.