Napi - Szombati sportműsor
Szombati sportműsor
Fotó: Europress/AFP

Szombati sportműsor


2014/11/08 08:05

m1

16.45: Forma-1, Brazil Nagydíj, időmérő

Duna

14.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 14. forduló, Kecskemét-Videoton

Sport 1

15.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 14. forduló, Újpest-Puskás Akadémia

18.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 14. forduló, PMFC-Matias - Győri ETO

20.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 14. forduló, DVSC-TEVA - Dunaújváros

Sport 2

12.00: Kézilabda, spanyol férfi bajnokság, Granollers-Morrazo

16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Almería-Barcelona

18.00: Labdarúgás, spanyol másodosztály, Real Betis-Barcelona B

20.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Rayo Vallecano

Sport M

14.55: Lóverseny, futam

17.45: Jégkorong, Négy Nemzet Tornája, Magyarország-Lengyelország, Jégpalota

SportKlub

18.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sassaulo-Atalanta

20.45: Labdarúgás, MLS, DC united-New York Red Bulls

Eurosport

14.00: Súlyemelés, vb, férfi 56 kg, Almati

Eurosport 2

8.00: Műkorcsolya, Grand Prix, Kína Kupa, jégtánc, kűr

9.30: Műkorcsolya, Grand Prix, Kína Kupa, női kűr

11.45: Műkorcsolya, Grand Prix, Kína Kupa, férfi kűr

14.00: Műkorcsolya, Grand Prix, Kína Kupa, páros kűr

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Eintracht Frankfurt-Bayern Müchen

18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Werder Bremen-VfB Stuttgart

Digisport 1

8.55: Motorsport, vb, Valenciai Nagydíj, Moto3, 3. szabadedzés

9.50: Motorsport, vb, Valenciai Nagydíj, MotoGP, 3. szabadedzés

10.50: Motorsport, vb, Valenciai Nagydíj, Moto2, 3. szabadedzés

13.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Chelsea

15.45: Kézilabda, női BL, Győri Audi ETO Kc-Viborg

18.25: Labdarúgás, angol bajnokság, QPR-Manchester City

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-AC Milan

Digisport 2

12.30: Motorsport, vb, Valenciai Nagydíj, Moto3, 3. időmérő

13.25: Motorsport, vb, Valenciai Nagydíj, MotoGP, 4. szabadedzés

14.05: Motorsport, vb, Valenciai Nagydíj, MotoGP, időmérő

15.00: Motorsport, vb, Valenciai Nagydíj, Moto2, időmérő

15.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Crystal Palace

18.10: Kézilabda, női BL, Larvik-Baia Mare

20.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Toulouse-Metz

Hozzászólások