Napi - Szombati sportmenü
Szombati sportmenü
Fotó: Europress/AFP

Szombati sportmenü

HosszabbitásHosszabbitás
2016/04/01 23:27

M4 Sport

13.55: Forma-1, Bahreini Nagydíj, 3. szabadedzés (élő)

15.00: Túraautó-világbajnokság, Francia Nagydíj, időmérő edzés (élő)

18.27: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Debrecen-Ferencváros (élő)

20.42: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Vasas-Újpest (élő)

1.00: Műkorcsolya-világbajnokság, Boston, női kűr (élő)

Sport 1

13.00: Kézilabda, női BL, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Baia Mare-Buducnost Podgorica (élő)

14.45: Kézilabda, női BL, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Ferencváros-Győri ETO (élő)

17.15: Kézilabda, női BL, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Vardar Szkopje-Larvik (élő)

20.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Real Madrid (élő)

Sport 2

16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Betis (élő)

18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Las Palmas-Valencia (élő)

22.00: Ökölvívás, profi gála, Liverpool, Callum Smith-Hadillah Mohoumadi (élő)

Sport M

13.00 és 17.00: Lósport, futam (élő)

Eurosport 1

8.30 és 14.00: Sznúker, Kínai nyílt bajnokság (élő)

13.00: Motorsport, Superbike-vb, Spanyolország (élő)

19.00: Műkorcsolya, világbajnokság, Boston, páros kűr (élő)

Eurosport 2

10.30: Motorsport, Superbike-vb, Spanyolország (élő)

14.00: Túraautó-világbajnokság, Francia Nagydíj, időmérő edzés(élő)

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Eintracht Frankfurt (élő)

18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Dortmund-Werder Bremen (élő)

21.30: Curling világbajnokság, férfiak, Kanada-Finnország (élő)

23.45: Labdarúgás, MLS, Chicago Fire-Philadelphia Union (élő)

Digisport 1

10.40: Autósport, Forma-3, Paul Ricard (élő)

13.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Aston Villa-Chelsea (élő)

15.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Watford (élő)

18.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Tottenham (élő)

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Empoli (élő)

0.55: Autósport, Formula-E, Egyesült Államok, futam(élő)

3.10: Autósport, IndyCar, Phoenix (élő)

Digisport 2

13.55: Gyorsaságimotoros-vb, Argentin Nagydíj, Moto3, Moto2, MotoGP, 3. szabadedzés (élő)

16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG-Nice (élő)

19.00: Tenisz, WTA-torna, Miami, döntő (élő)

22.00: Ökölvívás, ESPN Premier Boxing Champions (élő)

Digisport 3

13.25: Labdarúgás, skót bajnokság, Celtic-Hearts (élő)

16.40: Autósport, Forma-3, Paul Ricard (élő)

17.30: Gyorsaságimotoros-vb, Argentin Nagydíj, Moto3, időmérő edzés (élő)

18.25: Gyorsaságimotoros-vb, Argentin Nagydíj, MotoGP, 4. szabadedzés (élő)

19.05: Gyorsaságimotoros-vb, Argentin Nagydíj, MotoGP, Moto2, időmérő edzés (élő)

20.55: Autósport, Formula-E, Egyesült Államok, időmérő edzés (élő)

Hozzászólások