Napi - Szombati sportmenü
Szombati sportmenü
A Manchester a Hull City-t fogadja (Fotó:Europress/gettyimages)

Szombati sportmenü


2014/11/29 09:59

Nem csak a foci rajongóknak érdemes ma a TV-t néznie. Hisz lesznek magyar érdekeltségű vízilabda- és kézilabda BL mérkőzések, Kosárlabda Adria Liga a Szolnok főszereplésében.

M1

13:55 OTP Bank Liga: UTE - Haladás

Duna World

17:45 Főiskolai All Star Kosárlabda Gála, Tüskecsarnok

Eurosport

10:15 Északi öszetett VK, Kuusamo

11:25 Szánkó VK Ausztria, Női második futam

11:50 Sífutás VK, Kuusamo

13:55 Szánkó VK, Kettes 2. futam

14:20 Északi összetett VK, Kuusamo

15:40 Síugrás VK, Kuusamo

17:45 Alpesi Sí VK Aspen, Női óriásműlesiklás 1. futam

19:00 Alpesi Sí VK Lake Louise, Férfi Downhill

20:45 Alpesi Sí VK Aspen, Női óriásműlesiklás 2. futam

Eurosport2

7:50 Műkorcsolya GP, Japán: Női Kűr

10:50 Műkorcsolya GP, Japán: Férfi szabadgyakorlat

12:45 Szánkó VK Ausztria, Kettes 1. futam

14:00 Sznúker Egyesült-Királyság Bajnoksága, 1.nap

15:25 Bundesliga: Herta Berlin - Bayern München

18:25 Bundesliga: Hoffenheim - Hannover 96

20:30 Sznúker Egyesült-Királyság Bajnoksága, 1.nap

Sport 1

15:45 OTP Bank Liga: Lombard Pápa - Videoton

18:00 OTP Bank Liga: Puskás Akadémia - Diósgyőr

20:00 OTP Bank Liga: Ferencváros - Kecskemét

03:00 Box: Profi Gála, Omaha, Terence Crawford - Raymundo Beltrán

Sport 2

9:00 IPLT Tennis Manila, Team Djokovic - Team Agassi

12:30 IPLT Tennis Manila, Team Murray - Team Federer

15:45 Vízilabda BL: Szolnoki Dózsa-Közgép - Rijeka

18:00 Spanyol Bajnokság: Osasuna - Girona

20:00 Spanyol Bajnokság: Malaga - Real Madrid

22:00 Spanyol Bajnokság: Celta Vigo - Eibar

Sport M

21:00 Kosárlabda, Adria-liga: Buducsonszt - Szolnoki-Olaj

Digisport 1

13:40 Angol Bajnokság: WBA – Arsenal

15:45 Angol Bajnokság: Manchester United – Hull City

18:00 Kézilabda BL: MKB-MVM Veszprém - Csehoviszkje Medvegyi

19:55 Vízilabda BL, Barceloneta - ZF-Eger

22:25 Box: Brit- és Európa bajnoki nehézsúlyú címmérkőzés: Dereck Chisora - Tyson Fury

Digisport 2

13:55 Kézilabda BL: HC Meskov - Breszt-La Rioja

15:55 Kézilabda EHF: Balatonfüredi KSE - Alpla HC Hard

18:00 Angol Bajnokság: Sunderland - Chelsea

Hozzászólások