Napi - Szombati sportmenü
Szombati sportmenü
Fotó: Europress/Getty

Szombati sportmenü


2014/10/25 07:34

M1:

13:45 – Labdarúgás, OTP Bank Liga, Puskás Akadémai FC - MTK Budapest (élő)

Sport1:

12:30 – NHL, alapszakasz, New Jersey Devils - Dallas Stars (felvételről)

15:45 – Labdarúgás, OTP Bank Liga, 12. forduló, Kecskemét - Bp. Honvéd (élő)

18:00 – Labdarúgás, OTP Bank Liga, 12. forduló, Diósgyőr – Dunaújváros (élő)

20:00 – Labdarúgás, OTP Bank Liga, 12. forduló, MVM Paks – Videoton (élő)

22:15 – Tenisz, ATP500-as torna, Valencia, 6. nap, elődöntők (felvételről)

Sport2:

14:00 – Rali Spanyol-rali, 1.nap, összefoglaló

14:30 – Tenisz, ATP500-as torna, Bázel, 6.nap, 1.elődöntő, Goffin - Coric (élő)

17:00 – Labdarúgás, A Real-Barca elé (élő)

17:45 – Labdarúgás, Spanyol bajnokság, 9. forduló, Real Madrid – Barcelona (élő)

22:00 – Labdarúgás, Spanyol bajnokság, 9. forduló, Córdoba - Real Sociedad (élő)

00:00 – Tenisz ATP500-as torna, Bázel, 6. nap, 2. elődöntő, Federer - Karlovic (felvételről)

SportM:

14:55 – Lóverseny, Futam (élő)

16:45 – Kosárlabda, Adria-liga, 5.forduló, Szolnoki Olaj - Levszki Szófia (élő)

SportKlub:

12:00 – Red Bull Cliff Diving World

16:30 – EBEL összefoglaló

18:00 – Labdarúgás, Serie A, Parma - Sassuolo (élő)

20:40 – Labdarúgás, Serie A, Sampdoria – AS Roma  (élő)

23:00 – Labdarúgás, Francia liga (felvételről)

01:30 – Labdarúgás, Major League Soccer, New England Revolution - Toronto FC (élő)

Eurosport:

8:30 – FIA Túraautó Világbajnokság, Suzuka, Japán, időmérő (élő)

9:30 – Alpesi síelés, Világkupa, Soelden, Ausztria, női, óriás szlalom, 1. futam (élő)

12:00 – Alpesi síelés, Világkupa, Soelden, Ausztria, női, óriás szlalom, 1. futam (felvételről)

12:30 – Alpesi síelés, Világkupa, Soelden, Ausztria, női, óriás szlalom, 2. futam (élő)

13:45 – Snooker, Európa torna, Szófia, Bulgária, döntő

18:30 – Snooker, Indiai open, Delhi, India, 5. nap

21:00 – Küzdősportok, Szuperkombat, Nagydíj világbajnokság (élő)

Eurosport2:

8:00 – Kerékpár, Japán (élő)

15:30 – Labdarúgás, Bundesliga, Németország (élő)

18:30 – Labdarúgás, Bundesliga, Németország (élő)

20:30 – Műkorcsolya, Grand Prix Korcsolya Amerikából, női rövidprogram, Amerikai Egyesült Államok (élő)

22:15 – Amerikai Foci, NCAA Big Ten Conference, Amerikai Egyesült Államok

DigiSport1:

7:25 – Motorsport, MotoGP, Malajziai Nagydíj, 4. szabadedzés (élő)

8:05 – Motorsport, MotoGP, Malajziai Nagydíj, időmérő edzés (élő)

9:00 – Motorsport, Moto2, Malajziai Nagydíj, időmérő edzés (élő)

13:40 – Labdarúgás, Premier League, West Ham United-Manchester City (élő)

15:45 – Labdarúgás, Premier League, Sunderland-Arsenal (élő)

18:25 – Labdarúgás, Premier League, Swansea-Leicester City (élő)

20:40 – Labdarúgás, Serie A, Sampdoria-AS Roma (élő)

DigiSport2: 

8:30 – Tenisz, Női világbajnokság, Szingapúr, elődöntő, S.Williams – Wozniacki (élő)

12:00 – Tenisz, Női világbajnokság, Szingapúr, elődöntő, Halep – A.Radwanska (élő)

13:30 – Úszás, Világkupa, Peking, 2. nap (élő)

15:30 – Vízilabda, E.ON férfi OB I, ZF-Eger - Racionet Honvéd (élő)

17:00 – Labdarúgás, Ligue 1, PSG-Bordeaux (élő)

19:00 – Kézilabda, Női Bajnokok Ligája, Vardar Szkopje-Thüringer (élő)

20:30 – Kézilabda, Női Bajnokok Ligája, Hypo NÖ-Dinamo Sinara (élő)

22:10 - Profi boksz, IBF harmatsúlyú világbajnoki mérkőzés (élő)

Hozzászólások