Napi - Szombati sportmenü
Szombati sportmenü
Fotó: Europress/Getty

Szombati sportmenü


2014/10/18 07:57

M1:

13:45 – Labdarúgás, OTP Bank Liga, Lombard Pápa Termál FC-DVTK (élő)

Sport1:

9:15 - Erőemelés. Országos bajnokság

9:30 - CDI*** Díjlovas Verseny, Fót

15:45 - Labdarúgás, Nyíregyháza - Puskás Akadémia, OTP Bank Liga, 11. forduló (élő)

18:00 - Labdarúgás, Bp. Honvéd - MVM Paks, OTP Bank Liga, 11. forduló (élő)

20:00 - Labdarúgás, Ferencváros - PMFC-Matias, OTP Bank Liga, 11. forduló (élő)

03:00 - Ökölvívás, Gennagyij Golovkin - Marco Antonio Rubio, Profi gála, Carson (élő)

Sport2:

13:00 - Jégkorong, Traktor - Slovan, KHL, alapszakasz (élő)

16:00 - Labdarúgás, Levante - Real Madrid, spanyol bajnokság, 8. forduló (élő)

18:00 - Labdarúgás, Athletic Bilbao - Celta Vigo, spanyol bajnokság, 8. forduló (élő)

20:00 - Labdarúgás, Barcelona - Eibar, spanyol bajnokság, 8. forduló (élő)

04:00 - Jégkorong, Vancouver Canucks - Tampa Bay Lightning, NHL, alapszakasz (élő)

SportM:

14:55 - Lóverseny, Futam (élő)

21:00 - Kosárlabda, MZT Szkopje Aerodrom - Szolnoki Olaj, Adria-liga, 4. forduló (élő)

SportKlub:

14:30 - Tenisz, ATP 250, Kremlin Cup, Moszkva (élő)

18:00 - Tenisz, ATP 250, Erste Bank Open, Bécs, Ausztria

20:40 - Labdarúgás, Francia Bajnokság, LOSC Lille - EA Guingamp

23:00 - Labdarúgás, Francia Bajnokság, AS Monaco - Evian TG

01:00 - Labdarúgás, Major League Soccer, Toronto FC - Montreal Impact

Eurosport:

11:30 - Labdarúgás, Női Bundesliga, Németország, Bayern München - SC Sand (élő)

13:45 - Autóverseny, Világbajnokság, Alcaniz, Spanyolország, 1. futam (élő)

16:00 - Tenisz, WTA torna, Luxembourg-Ville, Luxemburg, döntő (élő)

Eurosport2:

15:15 - Labdarúgás, Bundesliga, Németország, Bayern München - Werder Bremen (élő)

18:30 - Labdarúgás Bundesliga, Németország, Schalke 04 - Hertha Berlin (élő)

21:00 - Amerikai Foci, NCAA Big Ten Conference, Amerikai Egyesült Államok, Minnesota – Purdue

23:00 - Autóverseny, Eurocup Formula Renault 2.0, Spanyolország

DigiSport1:

9:55 - Autósport Swift Kupa, Hungaroring

10:20 - Autósport, F3, Hockenheimring, 1. futam

13:20 - Labdarúgás, Premier League, Manchester City-Tottenham (élő)

15:50 - Labdarúgás, Premier League, Crystal Palace-Chelsea (élő)

18:15 - Kézilabda, Férfi Bajnokok Ligája, MOL-Pick Szeged – Schaffhausen (élő)

20:25 - Kézilabda, Férfi Bajnokok Ligája, Celje - MKB-MVM Veszprém (élő)

DigiSport2:

11:00 - Tenisz, WTA-torna, Kremlin Kupa, Moszkva, elődöntők (élő)

14:55 - Vízilabda, Férfi Bajnokok Ligája, selejtező, DIGI Nagyvárad-Duisburg (élő)

16:25 - Vízilabda, Férfi Bajnokok Ligája, selejtező, A-HÍD-OSC-Újbuda – Kazany (élő)

17:55 - Labdarúgás, Serie A, AS Roma-Chievo (élő)

20:40 - Labdarúgás, Serie A, Sassuolo-Juventus (élő)

23:00 - Autósport F3, Hockenheimring, 2. futam

01:05 - Autósport VW Scirocco Kupa, Hockenheimring, 1. futam

01:50 - Autósport Porsche Carrera Kupa, Hockhenheimring, 1. futam

Hozzászólások