Napi - Szombati sportmenü
Szombati sportmenü
Fotó: Europress/AFP

Szombati sportmenü

Szántó PetraSzántó Petra
2014/09/27 08:54

Végre hétvége, ami a sportmenü szempontjából (is) csodás hír! Rengeteg élő műsorra készülhetünk, hiszen a szokásos labdarúgó bajnoki mérkőzések (magyar, német, angol, spanyol, olasz, francia) mellett Moto GP hétvége is van, pályára lép a Veszprém a kézilabda Bajnokok Ligájában, ma rendezték az ausztrál foci bajnokság nagydöntőjét és még a kerékpáros világbajnokságon is zajlanak az események. Mindemellett elcsíphetünk egy kis síugrást, némi autóversenyzést, teniszt és egy kis kosárlabdát is!

m1

16.20: Labdarúgás, Magyar bajnokság, Győr-MTK (ÉLŐ)

Eurosport

12.40: Autóverseny, Reanult Világsorozat, Franciaország (ÉLŐ)

15.30: Síugrás, Nyári Grand Prix, Almaty, HS 140 (ÉLŐ)

21.00: Küzdősportok, World Grand Prix Series (ÉLŐ)

Eurosport 2

06.30: Ausztrál Foci, nagydöntő, Sydney Swans-Hawthorn Hawks (ÉLŐ)

15.00: Labdarúgás, Német bajnokság, Schalke-Dortmund (ÉLŐ)

18.30: Labdarúgás, Német bajnokság, Wolfsburg-Werder Bremen (ÉLŐ)

20.30: Amerikai foci, NCAA Big Ten Conference, Penn State-Northwestern

22.30: Autóverseny, Eurocup Formula Reanult 2.0

Sport1

08.15: Tenisz, ATP 250 Kuala Lumpur (ÉLŐ)

14.15: Labdarúgás, Magyar bajnokság, Kecskemét-Nyíregyháza (ÉLŐ)

16.45: Kerékpár, Világbajnokság, női mezőnyverseny (ÉLŐ)

18.15: Labdarúgás, Magyar bajnokság, Paks-DVSC (ÉLŐ)

20.30: Labdarúgás, Magyar bajnokság, Pápa-Újpest (ÉLŐ)

22.45: Ökölvívás, Profi gála, Kiel, Artur Abraham-Paul Smith (ÉLŐ)

Sport2

09.00: Kerékpár, Világbajnokság, junior fiú mezőnyverseny (ÉLŐ)

13.15: Kosárlabda, Női világbajnokság, Kuba-Ausztrália (ÉLŐ)

16.00: Labdarúgás, Spanyol bajnokság, Villareal-Real Madrid (ÉLŐ)

18.00: Labdarúgás, Spanyol bajnokság, Barcelona-Granada (ÉLŐ)

20.00: Labdarúgás, Spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Sevilla (ÉLŐ)

22.00: Labdarúgás, Spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Eibar (ÉLŐ)

SportKlub

13.55: Labdarúgás, Francia bajnokság, Monaco-Nice (ÉLŐ)

19.55: Labdarúgás, Francia bajnokság, Lille-Bastia (ÉLŐ)

22.00: Kosárlabda, ABC Liga, Szuperkupa döntő

00.00: Labdarúgás, Amerikai bajnokság, Toronto-Portland

Digisport

09.00: Tenisz, WTA Wuhan, döntő (ÉLŐ)

12.55: Labdarúgás, Angol bajnokság, felvezető magazin (ÉLŐ)

13.25: Labdarúgás, Angol bajnokság, Liverpool-Everton (ÉLŐ)

15.55: Kézilabda, Bajnokok Ligája, Csehovszkij Medvegyi-Veszprém (ÉLŐ)

17.55: Labdarúgás, Angol bajnokság, Arsenal-Tottenham (ÉLŐ)

20.40: Labdarúgás, Olasz bajnokság, Atalanta-Juventus (ÉLŐ)

Digisport 2

08.55: Motorsport, Moto3, Aragóniai Nagydíj, 3. szabadedzés (ÉLŐ)

09.50: Moto GP, Aragóniai Nagydíj, 3. szabadedzés (ÉLŐ)

10.50: Moto2, Aragóniai Nagydíj, 3. szabadedzés (ÉLŐ)

12.25: Moto3, Aragóniai Nagydíj, időmérő edzés (ÉLŐ)

13.25: MotoGP, Aragóniai Nagydíj, 4. szabadedzés (ÉLŐ)

14.05: MotoGP, Aragóniai Nagydíj, időmérő edzés (ÉLŐ)

15.00: Moto2, Aragóniai Nagydíj, időmérő edzés (ÉLŐ)

15.55: Labdarúgás, Angol bajnokság, Chelsea-Aston Villa (ÉLŐ)

17.55: Labdarúgás, Olasz bajnokság, Roma-Hellas Verona (ÉLŐ)

20.00: Labdarúgás, Francia bajnokság, Toulouse-PSG (ÉLŐ)

22.00: Kézilabda, Bajnokok Ligája, Rhein-Neckar Löwen-Montpellier

Hozzászólások