Napi - Szombati sportmenü
Szombati sportmenü
Fotó: Europress/AFP

Szombati sportmenü

Rév DánielRév Dániel
2014/09/06 08:06

Mivel a hétvégén megkezdődnek a 2016-os foci Eb selejtezői, ezért a futballrajongók számára üres a szombat, strandfocival, egy spanyol másodosztályú meccsel, és a második világháború utáni magyar labdarúgás áttekintőjével érhetik be. Lesz viszont Forma-1, az Olasz Nagydíj időmérője Monzából, folytatódik a Vuelta, jönnek a férfi elődöntők a US Openen, és lejátsszák az első nyolcaddöntőket a kosárlabda vb-n. Extra nyalánkságok a mai napról: lovas világjátékok, mountain bike vb, íjász világkupa, ausztrál és amerikai futball.

M1 13:10 Boxutca, Forma-1 magazin

13:45 Forma-1, Olasz Nagydíj, időmérő (ÉLŐ)

M2 20:55 Úszás, junior nyíltvízi világbajnokság

22:00 Forma-1, Olasz Nagydíj, időmérő

M3 12:35 Sportmúzeum - Labdarúgás: A felszabadulástól 1954-ig (1982)

Eurosport 13:30 Lovassport, Lovas világjátékok, díjugratás (ÉLŐ)

15:00 Kerékpár, Vuelta a Espana, 14. szakasz (ÉLŐ)

17:45 Tenisz, Game, Set, Mats (ÉLŐ)

18:00 Tenisz, US Open, férfi elődöntő: Novak Djokovic - Kei Nishikori (ÉLŐ)

utána: Game, Set, Mats (ÉLŐ)

utána: Tenisz, US Open, férfi elődöntő: Marin Cilic - Roger Federer (ÉLŐ)

utána: Game, Set, Mats (ÉLŐ)

utána: Tenisz, US Open, női páros döntő: Hingis/Pennetta - Makarova/Vesnina (ÉLŐ)

Eurosport2 11:15 Ausztrál Futball, AFL rájátszás: North Melbourne - Essendon (ÉLŐ)

15:00 Íjászat, világkupa, Lausanne (ÉLŐ)

17:15 Autósport, GP3, Olaszország, 1. futam (ÉLŐ)

18:00 Motorsport, Superbike világbajnokság, Spanyolország, időmérő

21:00 Amerikai futball, NCAA Egyetemi bajnokság: Illinois - Western Kentucky

22:30 Kerékpár, Albertai körverseny, 4. szakasz (ÉLŐ)

Sport1 11:45 Kerékpár, mountain bike világbajnokság, női cross-country elit (ÉLŐ)

14:30 Labdarúgás, Bajnokok Ligája magazin

16:00 Kosárlabda világbajnokság, nyolcaddöntő: Egyesült Államok - Mexikó (ÉLŐ)

18:00 Kosárlabda világbajnokság, nyolcaddöntő: Franciaország - Horvátország (ÉLŐ)

20:00 Kosárlabda világbajnokság, nyolcaddöntő: Dominikai Köztársaság - Szlovénia (ÉLŐ)

22:00 Kerékpár, mountain bike világbajnokság, férfi cross-country elit

Sport2 14:00 Lóverseny, Nk. Lóversenyhétvége (ÉLŐ)

21:00 Labdarúgás, spanyol másodosztály, 3. forduló: Girona - Tenerife (ÉLŐ)

Sportklub 18:00 Salakmotor, lengyel Ekstraliga: Tarnów - Zielona (ÉLŐ)

1:50 Labdarúgás, Major League Soccer: New York Red Bulls - Sporting Kansas City (ÉLŐ)

DIGI Sport 1 8:55 Strandfoci, Eb-selejtező: Románia - Magyarország (ÉLŐ)

10:15 Strandfoci, Eb-selejtező: Anglia - Moldova (ÉLŐ)

12:45 Strandfoci, Eb-selejtező: Németország - Norvégia (ÉLŐ)

14:00 Strandfoci, Eb-selejtező: Ausztria - Lengyelország (ÉLŐ)

15:15 Strandfoci, Eb-selejtező: Lettország - Ukrajna (ÉLŐ)

16:30 Strandfoci, Eb-selejtező: Oroszország - Törökország (ÉLŐ)

17:45 Strandfoci, Eb-selejtező: Olaszország - Görögország (ÉLŐ)

21:30 Ökölvívás, IBF kispehelysúlyú címmérkőzés: Kiko Martinez - Carl Frampton (ÉLŐ)

DIGI Sport 2 15:35 Autósport, GP2, Olaszország, 1. futam (ÉLŐ)

17:15 Autósport, GP3, Olaszország, 1. futam (ÉLŐ)

18:00 Autósport, F3 Open, Belgium, 1. futam

18:45 Autósport, GT Open, Belgium, 1. futam

Hozzászólások