Napi - Szombati sportmenü
Szombati sportmenü
Fotó: MTI

Szombati sportmenü


2014/08/09 07:28

Szokás szerint szombaton éghet a kezekben a távirányító, hiszen ma is roppant bőséges a nemzetközi kínálat élő sporteseményekből. Nézzük is meg, hogy mi vár ránk augusztus 9-én, szombaton:

M1:

09.00- Kajak-kenu világbajnokság, Moszkva (ÉLŐ)

06.25- Labdarúgó NB I, 3. forduló Videoton - Győri ETO (ÉLŐ)

Duna TV:

15.55- Kézilabda felkészülési mérkőzés, nők Magyarország - Angola (ÉLŐ)

Sport1:

15.45- Labdarúgás felkészülési mérkőzés Padeborn - Everton (ÉLŐ)

18.15- Labdarúgás NB I, 3. forduló Pécsi MFC - Újpest (ÉLŐ)

20.30- Labdarúgás NB I, 3. forduló, DVSC Teva - Puskás Akadémia (ÉLŐ)

Sport2:

17.00- Labdarúgás, Fradi családi ünnep 2014

20.30- Strandröplabda, Masters torna, Biel (ÉLŐ)

SportM:

14.55- Lóverseny futam (ÉLŐ)

Sport Klub:

13.30- Labdarúgás, francia másodosztály Valenciennes - Nimes (ÉLŐ)

20.30- Labdarúgás, francia bajnokság Montpellier - Bordeaux (ÉLŐ)

01.30- Labdarúgás, MLS Colombus Crew - Toronto FC (ÉLŐ)

Eurosport:

09.00- Kajak-kenu világbajnokság Moszkva (ÉLŐ)

10.30- Sznúker PTC Riga Open (ÉLŐ)

15.00- Salakmotor, egyéni Eb, 3. forduló (ÉLŐ)

18.45- Labdarúgás, U20-as vb nők, Anglia - Mexikó (ÉLŐ)

22.45- Labdarúgás, U20-as vb nők, Új-Zéland - Franciaország (ÉLŐ)

Eurosport2:

08.40- Ausztrál foci, 20. forduló Hawthorn Hawks - Melbourne Demons (ÉLŐ)

13.15- Szuper-toronyugró Világkupa Kazany, női verseny (felvételről)

15.00- Sznúker PTC Riga Open (ÉLŐ)

17.15- Kerékpár, lengyel körverseny 7. szakasz (ÉLŐ)

18.30- Síugrás, nyári Grand Prix, Einsiedeln (ÉLŐ)

Digi Sport1:

14.40- Strandfoci kvalifikációs torna, Törökország - Norvégia (ÉLŐ)

15.55- Labdarúgás HJK Helsinki - Barcelona (ÉLŐ)

19.00- Tenisz, WTA torna elődöntő Montreal (ÉLŐ)

21.00- Tenisz ATP torna elődöntő Toronto (ÉLŐ)

02.05- Tenisz ATP torna elődöntő Toronto (ÉLŐ)

Digi Sport2:

15.55- Kézilabda, Pick Szeged - Temesvár (ÉLŐ)

18.30- Gyorsaságimotoros-vb Moto3 időmérő, Indianapolis (ÉLŐ)

19.25- Gyorsaságimotoros-vb MotoGP szabadedzés, Indianapolis (ÉLŐ)

20.05- Gyorsaságimotoros-vb MotoGP időmérő, Indianapolis (ÉLŐ)

20.55- Labdarúgás, francia bajnokság Bastia-Marseille (ÉLŐ)

00.30- Tenisz WTA torna elődöntő Montreal (ÉLŐ)

Hozzászólások