Napi - Szerdai sportmenü
Szerdai sportmenü
Fotó: Europress/Getty

Szerdai sportmenü

Rév DánielRév Dániel
2014/06/25 07:45

Szerdán is lesz mit nézni a televízióban, a főszerepben természetesen a labdarúgó világbajnokság, ahol az E és az F csoport utolsó körét rendezik meg, talán a Nigéria - Argentína mérkőzés tűnik a legérdekesebbnek. Második fordulós mérkőzéseket rendeznek a wimbledoni tenisztornán, pályára lép - többek között - Novak Djokovic, Andy Murray, Petra Kvitova, Li Na és Venus Williams is. A fő események mellett olyan sportágak rajongói is megtalálhatják kedvencüket a programban, mint a golf, a vitorlázás, a tollaslabda és a lóverseny, a köztévé retrócsatornáján pedig a kosárlabdázás alapjaival ismerkedhetünk meg.

M1 10:10 Labdarúgó világbajnokság: Costa Rica - Anglia

14:25 Labdarúgó világbajnokság: Olaszország - Uruguay

16:35 Labdarúgó világbajnokság, összefoglaló

17:35 Labdarúgó világbajnokság: Nigéria - Argentína (ÉLŐ)

21:40 Labdarúgó világbajnokság: Ecuador - Franciaország (ÉLŐ)

M2 17:45 Labdarúgó világbajnokság: Bosznia-Hercegovina - Irán (ÉLŐ)

21:40 Labdarúgó világbajnokság: Honduras - Svájc (ÉLŐ)

M3 15:05 Kosárlabda suli: Szabályok, alapelemek (1978)

Eurosport 8:30 Brazilmánia magazin

8:45 Snooker, Wuxi Classic, 2. forduló: Neil Robertson - Michael Georgiou (ÉLŐ)

11:45 Snooker, Wuxi Classic, 2. forduló: John Higgins - Alan McManus

13:30 Snooker, Wuxi Classic, 2. forduló: Mark Selby - Liang Wenbo (ÉLŐ)

közben 14:30 körül Bom Dia Rio magazin (ÉLŐ)

16:30 Snooker, Wuxi Classic, 2. forduló: Judd Trump - Ben Woollaston

17:30 Bom Dia Rio magazin (ÉLŐ)

18:45 Golf, PGA Travelers Championship

19:45 Golf, Irish Open

20:40 Vitorlázás, La Giragli

21:30 Copacabana Live magazin (ÉLŐ)

0:00 Copacabana Live magazin (ÉLŐ)

DIGI Sport 1 6:55 Labdarúgó világbajnokság: Japán - Kolumbia

8:45 Labdarúgó világbajnokság: Görögország - Elefántcsontpart

10:35 Labdarúgó világbajnokság, összefoglaló

12:30 Tenisz, Wimbledon 3. nap (ÉLŐ)

23:00 Tenisz, Wimbledon 3. nap összefoglaló

DIGI Sport 2 6:55 Reggeli Start (ÉLŐ)

10:40 Labdarúgó világbajnokság: Japán - Kolumbia

12:30 Tenisz, Wimbledon 3. nap (ÉLŐ)

15:30 Labdarúgó világbajnokság: Görögország - Elefántcsontpart

17:20 Labdarúgó világbajnokság, összefoglaló

17:50 Tenisz, Wimbledon 3. nap (ÉLŐ)

Sport1 17:30 Tollaslabda Európa-bajnokság: női egyes döntő

Sport2 13:30 Lóverseny (ÉLŐ)

Sportklub 17:00, 20:00 és 0:00 VB-láz magazin (ÉLŐ)

 

Hozzászólások