Napi - Szerdai sportmenü
Szerdai sportmenü
Fotó: Europress/Getty

Szerdai sportmenü

Rév DánielRév Dániel
2014/10/01 08:39

A szerdai sportközvetítéseket is a Bajnokok Ligája uralja, a nap legjobbnak ígérkező mérkőzésén az Atletico Madrid a Juventust fogadja. Emellett lesz tenisz Pekingből és Tokióból, salakmotor Lengyel- és Svédországból, kialakul a legjobb nyolc mezőnye a női kosárlabda világbajnokságon, a hazai sportesemények rajongói pedig egy Vác-Érd női kézilabda bajnokit nézhetnek.

Duna 19:00 Női kézilabda NB1: Vác - Érd (ÉLŐ)

Eurosport 19:00 Salakmotor, Svéd Nemzeti Liga, döntő (ÉLŐ)

21:10 Lovaspóló, Gold Cup

DIGI Sport 1 8:30 Tenisz, WTA-torna, Peking, 3. nap (ÉLŐ)

13:30 Tenisz, WTA-torna, Peking, 3. nap (ÉLŐ)

17:45 Labdarúgás, Bajnokok Ligája csoportkör: Zenit - Monaco (ÉLŐ)

20:15 Labdarúgás, Bajnokok Ligája csoportkör: Atletico Madrid - Juventus (ÉLŐ)

23:00 Labdarúgás, Bajnokok Ligája összefoglaló (ÉLŐ)

DIGI Sport 2 6:30 Tenisz, WTA-torna, Peking, 3. nap (ÉLŐ)

20:40 Labdarúgás, Bajnokok Ligája csoportkör: Ludogorets - Real Madrid (ÉLŐ)

23:05 Labdarúgás, Bajnokok Ligája csoportkör: Arsenal - Galatasaray

Sport1 8:00 Tenisz, ATP 500-as torna, Tokió, 3. nap (ÉLŐ)

15:00 Tenisz, ATP 500-as torna, Peking, 3. nap (ÉLŐ)

17:00 Labdarúgás, BL-extra magazin (ÉLŐ)

Sport2 8:00 Tenisz, ATP 500-as torna, Peking, 3. nap (ÉLŐ)

9:15 Tenisz, ATP 500-as torna, Peking, 3. nap (ÉLŐ)

11:30 Tenisz, ATP 500-as torna, Peking, 3. nap (ÉLŐ)

15:15 Női kosárlabda világbajnokság, playoff kör: Csehország - Kanada (ÉLŐ)

18:00 Női kosárlabda világbajnokság, playoff kör: Franciaország - Brazília (ÉLŐ)

20:30 Női kosárlabda világbajnokság, playoff kör: Szerbia - Kuba (ÉLŐ)

22:30 Női kosárlabda világbajnokság, playoff kör: Fehéroroszország - Kína

Sportklub 11:55 Labdarúgás, Barca TV

17:25 Labdarúgás, Serie A show

17:55 Sziklaugrás, Red Bull Cliff Diving

18:55 Jégkorong, EBEL magazin

20:25 Autósport, Inside Line magazin

20:55 Salakmotor, lengyel Ekstraliga: Unia Leszno - Stal Gorzow

 

Hozzászólások