Napi - Női kézi vb-döntő, Leipzig-Hertha a Bundesligában - Sportmenü
Női kézi vb-döntő, Leipzig-Hertha a Bundesligában - Sportmenü

Női kézi vb-döntő, Leipzig-Hertha a Bundesligában - Sportmenü

Hosszabbitás ·
2017/12/17 08:06

M4 Sport

9.30: Úszás, Rövidpályás Eb, Koppenhága, előfutamok (élő)

14.00: Röplabda, férfi NB1, Kaposvár Egyetem-Fatum Nyíregyháza (élő)

17.00: Úszás, Rövidpályás Eb, Koppenhága, döntők (élő)

19.45: Kézilabda, férfi NB1, Grundfos Tatabánya-MOL-Pick Szeged (élő)

Eurosport 1

9.15, 12.15: Alpesi sí, Világkupa, Alta Badia, férfi óriás-műlesiklás (élő)

10.15: Alpesi sí, Világkupa, Val d'Isere, női szuper-óriásműlesiklás (élő)

11.45: Biatlon, Világkupa, Annecy, női tömegrajtos verseny (élő)

13.30: Síugrás, Világkupa, Engelberg, HS 137 (élő)

19.45: Snooker, Skót Open, döntő (élő)

Eurosport 2

11.20: Sífutás, Világkupa, Toblach, női 10 km üldözéses verseny (élő)

12.15: Snowboard, Világkupa, Montafon (élő)

14:00: Snooker, Skót Open, döntő (élő)

15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Hannover-Bayern Leverkusen (élő)

18.00: Labdarúgás, Bundesliga, RB Leipzig-Hertha Berlin (élő)

Sport 1

14.15: Kézilabda, női világbajnokság, bronzmérkőzés, Svédország-Hollandia (élő)

17.00: Kézilabda, női világbajnokság, döntő, Franciaország-Norvégia (élő)

20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Deportivo La Coruna (élő)

22.45: Amerikai foci, NFL, Pittsburgh Steelers-New England Patriots (élő)

02.30: Amerikai foci, NFL, Oakland Raiders-Dallas Cowboys (élő)

Sport 2

13.30, 20.00: Darts, PDC-világbajnokság, 4. nap (élő)

SportM

13.00, 15.15, 17.15: Lóverveny, Futam (élő)

Digisport 1

12.10: Labdarúgás: olasz bajnokság, Hellas Verona-AC Milan (élő)

14.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-Juventus (élő)

17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Benevento-SPAL (élő)

20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon-Marseille (élő)

Digisport 2

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Genoa (élő)

17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-Bordeaux (élő)

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Lazio (élő)

Digisport 3

14.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Club Brugge-Anderlecht (élő)

17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Charleoi-Genk (élő)

Spíler TV

14.45: Labdarúgás, angol bajnokság, West Bromwich-Manchester United (élő)

17.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Bournemouth-Liverpool (élő)

Hozzászólások