Napi - Fucsovics a Top50-ben, bajnok lett a Lakers
Fucsovics a Top50-ben, bajnok lett a Lakers

2020/10/13 05:00

Fucsovics újra a top 50-ben, továbbra is Djokovic az élen a világranglistán. Fucsovics Márton a várakozásoknak megfelelően az 50. helyen áll a férfi teniszezők hétfőn kiadott, legfrissebb világranglistáján.

LeBron James vezérletével lett bajnok a Lakers. Los Angeles Lakers vasárnap LeBron James vezérletével negyedszer is nyert a Miami Heat ellen az észak-amerikai kosárlabdaliga (NBA) döntőjében, és ezzel a klub történetében 17. alkalommal szerezte meg a bajnoki címet.

Nadal: elsősorban most nyugalomra vágyom. Rafael Nadal egyelőre nem tudja, játszik-e még ebben az évben valahol az után, hogy vasárnap 13-adszor is megnyerte a francia nyílt teniszbajnokságot, ezzel pályafutása 20. Grand Slam-sikerét aratta.

Nagyra értékeli Hamilton sikereit a négyszeres világbajnok Vettel, bár számára Schumacher marad a hős. négyszeres világbajnok Sebastian Vettel, a Ferrari német versenyzője nagyra értékeli címvédő és hatszoros vb-győztes ellenfele, Lewis Hamilton sikereit, közte a vasárnapi Forma-1-es Eifel Nagydíjon aratott 91. futamgyőzelmet, amellyel a brit beállította a legendás Michael Schumacher rekordját.

A címvédő Tsitsipas és Zverev helye is biztos az ATP-vb-n. A címvédő Stefanos Tsitsipas, illetve a 2018-as győztes Alexander Zverev is biztosan indulhat Londonban a férfi teniszezők idei ATP-világbajnokságán.

Helmut Marko szerint Mick Schumacher jövőre a Forma-1-es Alfa Romeo versenyzője lesz. Helmut Marko, a Red Bull motorsport-tanácsadója szerint Mick Schumacher a jövő évi Forma-1-es idényben az Alfa Romeo versenyzője lesz.

Gulácsi Péter Európa tíz legjobb kapusa között. Gulácsi Péter, a magyar labdarúgó-válogatott kapusa bekerült Európa tíz legjobb hálóőre közé a futballstatisztikákkal foglalkozó Squawkánál.

Nibali a rossz időjárásra figyelmeztet. Vincenzo Nibali szerint a szokásostól eltérő, hideg idő komolyan befolyásolhatja az olasz országúti körverseny végeredményét.