Napi - Kikapott a Veszprém, elhalasztották a Kínai Nagydíjat
Kikapott a Veszprém, elhalasztották a Kínai Nagydíjat

2020/02/13 00:14

A Telekom Veszprém 29-28-ra kikapott a THW Kiel otthonában a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének 12. fordulójában, szerdán. Sikerével a Kiel megnyerte a B-csoportot, így nem kell pályára lépnie a rájátszás első fordulójában, a negyeddöntőbe jutásért.

Hosszan tartó, súlyos betegség után, 72 éves korában elhunyt Wichmann Tamás kilencszeres világbajnok, háromszoros Európa-bajnok és kétszeres olimpiai ezüstérmes kenus, az 1970-es évek Magyarországának egyik legnépszerűbb sportolója.

Az első helyen kiemelt orosz Daniil Medvedev az első fordulóban búcsúzott a Rotterdamban zajló tenisztornán. A világranglista ötödik helyezettje szerdán két szettben, 68 perc alatt kapott ki a - Montpellier-ben rendezett múlt heti tornán döntős - kanadai Vasek Pospisiltől.

A koronavírus-járvány miatt elmarad a Forma-1-es Kínai Nagydíj. A Nemzetközi Automobil Szövetség (FIA) szerdai tájékoztatása szerint a versenyt nem tartják meg április 19-én, hanem egy későbbi időpontban pótolják, amikor javultak a körülmények.

Iker Casillas azt tervezi, hogy versenybe száll a Spanyol Labdarúgó Szövetség (RFEF) elnöki posztjáért. A világ- és Európa-bajnok kapus a Cadena Ser rádió értesülése szerint szándékáról már tájékoztatta Irene Lozano sportállamtitkárt, a Sportfőtanács elnökét

Jürgen Klinsmann keddi távozása után újra Petry Zsolt lett a Hertha BSC labdarúgócsapatának kapusedzője. A Kicker szaklap értesülése szerint az 53 éves magyar szakember már a szerdai edzésen részt vesz.

A fedettpályás szezonban remeklő Szűcs Valdó 7.57 másodperces egyéni csúccsal nyerte meg a férfi 60 gátat a lengyelországi Lódzban rendezett nemzetközi atlétikai viadalon.

A 2018-as győztes Kevin Anderson már a nyitókörben búcsúzott a New Yorkban zajló, 719 ezer dollár (222 millió forint) összdíjazású keménypályás férfi tenisztornán. A dél-afrikai játékos a világranglistán 131. tajvani Jason Jungtól kapott ki kedden két játszmában.