Napi - Geoghegan Hart nyerte a Girót, Valter 27., Hamilton megelőzte Schumachert
Geoghegan Hart nyerte a Girót, Valter 27., Hamilton megelőzte Schumachert

2020/10/26 04:57

Elhunyt Veréb Krisztián olimpiai bronzérmes, többszörös világ- és Európa-bajnoki érmes kajakozó. A Magyar Olimpiai Bizottság gyászjelentése szerint a sportoló 43 éves korában, motorbalesetben vesztette életét szombaton, Dominikán.

Három újabb játékos is megfertőződött a koronavírussal a Telekom Veszprém kézilabdacsapatának játékosai közül. A vezetőség és az edzők közös döntése alapján a csapat szeretne pályára lépni szerdán a német THW Kiel otthonában esedékes Bajnokok Ligája-csoportmérkőzésen.

Közelebb nem került az éllovasokhoz Tiger Woods, viszont elképesztő mentéseket mutatott be. A harmadik nap után továbbra is Justin Thomas vezet a 8 millió dollár összdíjazású Zozo Championshipen.

Egy évig még biztos marad Lewis Hamilton, aki a Sky Sportsnak arról beszélt, hogy bár nem tudja, még meddig akar versenyezni, de ami a 2021-es szezont illeti, az a terv, hogy mindenképpen ott lesz a mezőnyben. Vasárnap egyedüli rekorderré vált a brit pilóta: megnyerte a Portugál Nagydíjat, ezzel növelte az előnyét az összetettben, és minden idők legeredményesebb F1-es pilótájává vált.

Újabb győzelme után bejelentette visszavonulását Khabib Nurmagomedov, az MMA legismertebb szervezeténél, a UFC-ben világbajnoki címvédő orosz ketrecharcos.

Valter Attila a 27. helyen zárta pályafutása első háromhetesét, Geoghegan Hart 39 másodperces előnnyel nyerte a Giro d'Italia összetettjét.

Izagirre szökésből nyert szakaszt, Carapaz átvette a piros trikót. Összefoglalónk a Vueltáról itt olvasható.

Aryna Sabalenka pályafutása hetedik WTA-trófeáját hódította el, a döntőben simán legyőzte honfitársát Ostravában.

Balázs Attila feljutott a 32-es főtáblára a bécsi tenisztorna selejtezőjéből, miután legyőzte Bruno Soarest.

Ugo Humbert Antwerpenben győzött, a döntőben De Minaurt győzte le, míg Zverev duplázott Kölnben.

Minden bérlet elkelt a Ferencváros labdarúgócsapatának hazai Bajnokok Ligája-csoportmérkőzéseire.

Szabó Szebasztián újabb országos csúcsot úszott. Az LA Current nyerte a Duna Arénában rendezett Nemzetközi Úszóliga (ISL) harmadik mérkőzését.

2021-ben Budapest rendezi az olimpiai kvalifikációs cselgáncs-világbajnokságot.

Nem bírt otthon a Juventus a Veronával, a címvédő ismét döntetlent játszott.