Napi - Főcsoportdöntők az NFL-ben, Tunézia ellen folytatja a válogatott a vb-n - sportmenü
Főcsoportdöntők az NFL-ben, Tunézia ellen folytatja a válogatott a vb-n - sportmenü

Főcsoportdöntők az NFL-ben, Tunézia ellen folytatja a válogatott a vb-n - sportmenü

Hosszabbitás ·
2019/01/20 08:11

M4 Sport
9.45 és 14.45: Asztalitenisz, World Tour-verseny, Budapest (élő)
17.45: Kézilabda, világbajnokság, középdöntő, Magyarország-Tunézia (élő)
20.15: Kézilabda, világbajnokság, középdöntő, Norvégia-Egyiptom (élő)

Eurosport 1
8.00: Tenisz, Australian Open, Melbourne (élő)
14.30: Sílövészet, vk, női 12,5 km tömegrajtos, Ruhpolding (élő)
15.30: Síugrás, vk, Zakopane (élő)
19.45: Sznúker, Mesterek Tornája, döntő, London (élő)

Eurosport 2
8.00: Tenisz, Australian Open, Melbourne (élő)
10.00 és 12.45: Alpesi sí, vk, férfi műlesiklás, Wengen (élő)
11.15: Alpesi sí, vk, női szuperóriás-műlesiklás, Cortina d'Ampezzo (élő)
14.15: Sznúker, Mesterek Tornája, döntő, London (élő)

Sport 1
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Nürnberg-Hertha (élő)
17.45: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke-Wolfsburg (élő)

Sport 2
14.00: Jégkorong, KHL All Star-mérkőzés (élő)
21.00: Amerikaifutball, NFL, főcsoportdöntő, New Orleans Saints-Los Angeles Rams (élő)
0.30: Amerikaifutball, NFL, főcsoportdöntő, Kansas City Chiefs-New England Patriots (élő)

Digisport 1
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Frosinone-Atalanta (élő)
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Sampdoria (élő)
20.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Lazio (élő)

Digisport 2
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Montpellier (élő)
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Caen-Marseille (élő)
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-Lyon (élő)

Digisport 3
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, SPAL-Bologna (élő)
17.00: Labdarúgás, török bajnokság, Trabzonspor-Basaksehir (élő)

Spíler1 TV
14.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Huddersfield-Manchester City (élő)
17.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Fulham-Tottenham Hotspur (élő)
22.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Vancouver Canucks-Detroit Red Wings (élő)

Spíler2 TV
16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Athletic Bilbao (élő)
18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Valladolid (élő)
20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, FC Barcelona-Leganés (élő)

Hozzászólások