Napi - Ez történt vasárnap
Ez történt vasárnap

Rév DánielRév Dániel
2014/08/17 23:32

Nem kezdhetjük mással a vasárnapi sportnap összefoglalóját, mint Márton Anita országos csúcsával (19,04 m) súlylökésben, amivel a harmadik helyen végzett a Zürichben ma véget ért Európa-bajnokságon. A magyar csapat ezzel a 13. helyen végzett az éremtáblázaton, egy arany- és egy bronzéremmel. Anita sikeréről itt, a nap további eseményeiről itt olvashatnak. Az utolsó napi versenyek előtti összegzést itt nézhetik meg. A sikeres bevándorlókról készült írásunkat pedig itt olvashatják.

Az úszó Európa-bajnokságon Olasz Anna ezüstérmet szerzett a 25 km-es hosszútávúszó számban.

Kiss Pál Tamás nyerte az AutoGP bajnokság második nürburgringi versenyét, összetettben pedig a második helyen áll.

Serena Williams nyerte a cincinnati tenisztornát, miután a döntőben 6/4, 6/1-re verte Ana Ivanovićot.

Tim Wellens nyerte az ENECO Tourt, az egyhetes verseny utolsó szakaszát a szintén belga Guillaume Van Keirsbulck nyerte.