Napi - Ez történt kedden
Ez történt kedden

Buzás GáborBuzás Gábor
2014/06/10 22:59

Az NHL nagydöntőjében a harmadik mérkőzés is a Los Angeles Kings sikerét hozta, ezúttal sima 3-0-val.

A Critérium du Dauphiné kerékpáros körverseny harmadik szakaszát a német Nikias Arndt nyerte célfotóval.

Nyilvánosságra került a mindössze 16 éves Katie Ormerod 1080 fokos backside duplakorkjának felvétele. Finoman szólva nem semmi!

A birminghami női tenisztornán Nara Kurumi volt az egyetlen kiemelt kieső, viszont a szerencsés vesztesként főtáblára kerülő Babos Tímea élt a sors adta lehetőséggel, és legyőzte Marina Erakovicot. A második körben a 11. kiemelt Madison Keys következik, szerdán 11 órától.

A hallei tornán kiesett az ötödik kiemelt Gasquet (Haase ellen), valamint a hatodik helyen rangsorolt Youzhny, akit Karlovic győzött le.

Queen's-ben a 9. kiemelt Cilic és a 16. Benneteau búcsúzott az első körben. Előbbit Matosevic, a franciát pedig a dominikai Estrella Burgos verte. Upsz!

Más nemigen történt ma, ezért visszatekintettünk a múlt heti X Gamesre, illetve előrenéztünk a csütörtökön rajtoló foci VB-re. A szerkesztőségünkből ma Farkasvölgyi Gábor tippelt.