Napi - Dybala volt a Juve megmentője, a Golden State sztárja valószínűleg a teljes idényt kihagyja

2019/10/23 00:24

Otthon fordított a Juventus és Manchester City, idegenben a Bayern München.A Bayern München, a Manchester City és a Paris Saint-Germain is győzött a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörének harmadik fordulójában, kedden, így mindhárom együttes továbbra is százszázalékos mutatóval áll csoportjában. A D csoport esti összecsapásán a Lokomotiv Moszkva a 77. percig meg tudta őrizni egygólos előnyét, Dybala két góljával viszont két perc alatt fordított a Juventus.

Alexander Zverev korai búcsúja. A második helyen kiemelt német Alexander Zverev már az első fordulóban búcsúzott a 2,2 millió euró (725 millió forint) összdíjazású bázeli keménypályás férfi tenisztornán, miután kedden két játszmában kikapott az amerikai Taylor Fritztől. Az első szett a rövidítésben dőlt el, amelyben a világranglistán hatodik Zverevnek is volt játszmalabdája,ám végül Fritz (31.) hárította, majd saját másodikját már kihasználta. A második szettben 1:1 után Fritz brékelőnybe került, és utána már nem engedte ki a kezéből az irányítást. A találkozó 1 óra 24 percig tartott. Az amerikai játékos két vereség után először tudta legyőzni a német teniszezőt.

Nyolcaddöntőbe jutott Dominic Thiem. Az első helyen kiemelt Dominic Thiem a nyolcaddöntőbe jutott a 2,4 millió euró (770 millió forint) összdíjazású bécsi keménypályás férfi tenisztornán, miután kedden két szettben legyőzte a francia Jo-Wilfried Tsongát. A világranglistán ötödik osztrák teniszezőt nagy erőbedobásra késztette a nála nyolc évvel idősebb francia játékos (36.), aki szabadkártyával indult a tornán. A mérkőzésen, amely 1 óra 59 percig tartott, egyetlen brék volt: Thiem az első szettben 3:3 után tudta elvenni Tsonga szervagémjét. A hazai szurkolók kedvence a nyolcaddöntőben a rutinos spanyol Fernando Verdascóval (40.) találkozik.

Bravúros szombathelyi győzelem a PAOK ellen. A Szombathely hazai pályán 76-66-ra legyőzte a görög PAOK gárdáját kedden a férfi kosárlabda Bajnokok Ligája csoportkörének második fordulójában.

Eredmény, D csoport, 2. forduló:
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely - PAOK (görög) 76-66 (16-20, 16-16, 23-20, 21-10)

Klay Thompson valószínűleg a teljes idényt kihagyja. Valószínűleg az egész szezont ki kell hagynia Klay Thompsonnak, az észak-amerikai kosárlabda-bajnokságban (NBA) szereplő Golden State Warriors egyik meghatározó játékosának. A 29 éves kosaras még június 13-án, a Toronto Raptorsszal szemben elveszített nagydöntős párharc hatodik mérkőzésén szenvedett térdszalag-szakadást. Korábban még azt jósolták, hogy vélhetően a szerdán rajtoló idénynek nagyjából a felénél visszatérhet a pályára, Steve Kerr vezetőedző azonban az NBC-nek adott keddi interjújában arról beszélt, hogy minden bizonnyal az egész idényre le kell mondania róla. Thompson 2011 óta erősíti a Golden State csapatát, amellyel három bajnoki címet nyert.