Napi - Medvedev a világbajnok, Ibrahimovic vezérletével nyert a Milan
Medvedev a világbajnok, Ibrahimovic vezérletével nyert a Milan

2020/11/23 05:18

Daniil Medvedev nyerte az ATP-világbajnokságot, miután a döntőben három szettben, 4:6, 7:6, 6:4-re legyőzte Dominic Thiemet.

Wesley Koolhof és Nikola Mektic sikerét hozta a párosok döntője a férfi teniszezők londoni ATP-világbajnokságán.

Az AC Milan 3-1-re nyert Nápolyban az olasz labdarúgó-bajnokság nyolcadik fordulójának zárómérkőzésén vasárnap, így visszavette helyét a tabella élén. Az összecsapáson Zlatan Ibrahimovic a 20., majd az 54. percben is eredményes volt, hazai részről a 63. percben Dries Mertens csökkentette a különbséget. Két perccel később azonban megfogyatkozott a Napoli - Tiemoué Bakayoko kapta meg a második sárga lapját -, amelynek nem sikerült egyenlítenie. A vendégek viszont a hajrában növelni tudták előnyüket, Jens Hauge a 95. percben talált be a hazai kapuba.

A koronavírus-járvány miatt szűkített kerettel kezdi a felkészülést hétfőn a magyar női kézilabda-válogatott a december 3-án kezdődő dániai Európa-bajnokságra.

A szlovák Petra Vlhova nyerte a női alpesi sízők világkupa-sorozatának vasárnapi műlesikló-versenyét a finnországi Leviben.

Kettős német siker született vasárnap a síugrók világkupa-sorozatának lengyelországi idénynyitóján Wislában.

A Cali Condors csapata nyerte a Duna Arénában rendezett Nemzetközi Úszóligát; a vasárnapi zárónapon, a finálé második felvonásán is születtek világcsúcsok a 25 méteres medencében.

Sérülés miatt hónapokra elveszítette két védőjét, Gerard Piquét és Sergi Robertót az FC Barcelona labdarúgócsapata.

A bajnoki címvédő Liverpoolt edző Jürgen Klopp ismét amellett szólalt fel, hogy az angol labdarúgóliga vezetőinek újra be kellene vezetniük az öt cserelehetőséget.