Napi - Az első havas hétvégén a téli sportokat is érdemes lesz követni - Sportmenü
Az első havas hétvégén a téli sportokat is érdemes lesz követni - Sportmenü

Az első havas hétvégén a téli sportokat is érdemes lesz követni - Sportmenü

Hosszabbitás ·
2018/12/15 08:21

M4 Sport
12.00: Úszás, rövidpályás világbajnokság, Hangcsou (élő)
14.00: Labdarúgás, klubvilágbajnokság, al-Ain, Kashima Antlers-CD Guadalajara (élő)
16.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Paksi FC-DVTK (élő)
19.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budapest Honvéd-Újpest FC (élő)

Sport 1
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Hannover-Bayern München (élő)
18.15: Labdarúgás, német bajnokság, Werder Bremen-Borussia Dortmund (élő)
22.30. Amerikaifutball, NFL, New York Jets-Houston Texans (élő)

Sport 2
10.00: Cselgáncs, Masters, Kanton (élő)
13.30 és 20.00: Darts, PDC-világbajnokság, 3. nap (élő)

Eurosport 1
9.00: Autósport, Formula-E-bajnokság, Szaúd-Arábia (élő)
11.15: Sílövészet, világkupa, Hochfilzen, női 10 km, üldözéses (élő)
13.00: Autósport, Formula-E-bajnokság, Szaúd-Arábia (élő)
14.30: Sílövészet, világkupa, Hochfilzen, férfi 12,5 km, üldözéses (élő)
15.45: Síugrás, világkupa, Engelberg (élő)
19.45: Sznúker, skót nyílt bajnokság, elődöntő (élő)

Eurosport 2
8.15: Asztalitenisz, World Tour-döntő, Incshon (élő)
11.30: Alpesi sí, világkupa, Val Gardena, férfi lesiklás (élő)
13.15: Sífutás, világkupa, Davos, női sprint, szabadstílus (élő)
15.15: Sznúker, skót nyílt bajnokság, elődöntő (élő)
19.00: Kerékpár, London (élő)
22.15: Lovassport, Global Champions Tour, Prága (élő)

Digisport 1
17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Udinese (élő)
20.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Juventus (élő)

Digisport 2
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Dijon - Paris Saint-Germain (élő)

Digisport 3
16.55: Labdarúgás, török bajnokság, Basaksehir-Galatasaray (élő)
19.55: Labdarúgás, Caen-Toulouse (élő)

Spíler1 TV
13.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Everton (élő)
16.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham Hotspur-Burnley (élő)
18.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Fulham-West Ham United (élő)

Spíler2 TV
16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Valladolid-Atlético Madrid (élő)
18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Rayo Vallecano (élő)
20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, SD Eibar-Valencia (élő)


Hozzászólások