Foci - Elkészült a sorsolás, így kezdődik a következő NB1-es idény 
Elkészült a sorsolás, így kezdődik a következő NB1-es idény 
Fotó: Europress/AFP

Elkészült a sorsolás, így kezdődik a következő NB1-es idény 

HosszabbitásHosszabbitás
2019/06/27 14:32

A Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) elkészítette az OTP Bank Liga 2019/20-as idényének sorsolását.

1. forduló (augusztus 3-4.):

Ferencvárosi TC-Debreceni VSC
Mezőkövesd Zsóry FC-ZTE FC
MOL Fehérvár FC-Kaposvári Rákóczi FC
Újpest FC-Puskás Akadémia FC
Budapest Honvéd-Diósgyőri VT
Kisvárda Master Good-Paksi FC


2. forduló (augusztus 10.):

Paksi FC-Budapest Honvéd
Diósgyőri VTK-Újpest FCPuskás Akadémia FC-MOL Fehérvár FC
Kaposvári Rákóczi FC-Mezőkövesd Zsóry FC
ZTE FC-Ferencvárosi TC
Debreceni VSC-Kisvárda Master Good


3. forduló (augusztus 17.):

Ferencvárosi TC-Kaposvári Rákóczi FC
Mezőkövesd Zsóry FC-Puskás Akadémia FC
MOL Fehérvár FC-Diósgyőri VTK
Újpest FC-Paksi FC
Budapest Honvéd-Kisvárda Master Good
Debreceni VSC-ZTE FC


4. forduló (augusztus 24.):

Budapest Honvéd-Debreceni VSC
Kisvárda Master Good-Újpest FC
Paksi FC-MOL Fehérvár FC
Diósgyőri VTK-Mezőkövesd Zsóry FC
Puskás Akadémia FC-Ferencvárosi TC
Kaposvári Rákóczi FC-ZTE FC


5. forduló (augusztus 31.):

Ferencvárosi TC-Diósgyőri VTK
Mezőkövesd Zsóry FC-Paksi FC
MOL Fehérvár FC-Kisvárda Master Good
Újpest FC-Budapest Honvéd
ZTE FC-Puskás Akadémia FC
Debreceni VSC-Kaposvári Rákóczi FC


6. forduló (szeptember 14.):

Újpest FC-Debreceni VSC
Budapest Honvéd-MOL Fehérvár FC
Kisvárda Master Good-Mezőkövesd Zsóry FC
Paksi FC-Ferencvárosi TC
Diósgyőri VTK-ZTE FC
Puskás Akadémia FC-Kaposvári Rákóczi FC


7. forduló (szeptember 28.):

Ferencvárosi TC-Kisvárda Master Good
Mezőkövesd Zsóry FC-Budapest Honvéd
MOL Fehérvár FC-Újpest FC
Kaposvári Rákóczi FC-Diósgyőri VTK
ZTE FC-Paksi FC
Debreceni VSC-Puskás Akadémia FC


8. forduló (október 5.):

MOL Fehérvár FC-Debreceni VSC
Újpest FC-Mezőkövesd Zsóry FC
Budapest Honvéd-Ferencvárosi TC
Kisvárda Master Good-ZTE FC
Paksi FC-Kaposvári Rákóczi FC
Diósgyőri VTK-Puskás Akadémia FC


9. forduló (október 19.):

Ferencvárosi TC-Újpest FC
Mezőkövesd Zsóry FC-MOL Fehérvár FC
Puskás Akadémia FC-Paksi FC
Kaposvári Rákóczi FC-Kisvárda Master Goodű
ZTE FC-Budapest Honvéd
Debreceni VSC-Diósgyőri VTK



10. forduló (október 26.):

Mezőkövesd Zsóry FC-Debreceni VSC
MOL Fehérvár FC-Ferencvárosi TC
Újpest FC-ZTE FC
Budapest Honvéd-Kaposvári Rákóczi FC
Kisvárda Master Good-Puskás Akadémia FC
Paksi FC-Diósgyőri VTK


11. forduló (november 2.):

Ferencvárosi TC-Mezőkövesd Zsóry FC
Diósgyőri VTK-Kisvárda Master Good
Puskás Akadémia FC-Budapest Honvéd
Kaposvári Rákóczi FC-Újpest FC
ZTE FC-MOL Fehérvár FC
Debreceni VSC-Paksi FC


12. forduló (november 9.):

Debreceni VSC-Ferencvárosi TC
ZTE FC-Mezőkövesd Zsóry FC
Kaposvári Rákóczi FC-MOL Fehérvár FC
Puskás Akadémia FC-Újpest FC
Diósgyőri VTK-Budapest Honvéd
Paksi FC-Kisvárda Master Good


13. forduló (november 23.):

Budapest Honvéd-Paksi FC
Újpest FC-Diósgyőri VTK
MOL Fehérvár FC-Puskás Akadémia FC
Mezőkövesd Zsóry FC-Kaposvári Rákóczi FC
Ferencvárosi TC-ZTE FC
Kisvárda Master Good-Debreceni VSC


14. forduló (november 30.):

Kaposvári Rákóczi FC-Ferencvárosi TC
Puskás Akadémia FC-Mezőkövesd Zsóry FC
Diósgyőri VTK-MOL Fehérvár FC
Paksi FC-Újpest FC
Kisvárda Master Good-Budapest Honvéd
ZTE FC-Debreceni VSC


15. forduló (december 7.):

Debreceni VSC-Budapest Honvéd
Újpest FC-Kisvárda Master Good
MOL Fehérvár FC-Paksi FC
Mezőkövesd Zsóry FC-Diósgyőri VTK
Ferencvárosi TC-Puskás Akadémia FC
ZTE FC-Kaposvári Rákóczi FC


16. forduló (december 14.):

Diósgyőri VTK-Ferencvárosi TC
Paksi FC-Mezőkövesd Zsóry FC
Kisvárda Master Good-MOL Fehérvár FC
Budapest Honvéd-Újpest FC
Puskás Akadémia FC-ZTE FC
Kaposvári Rákóczi FC-Debreceni VSC


17. forduló (január 25.):

Debreceni VSC-Újpest FC
MOL Fehérvár FC-Budapest Honvéd
Mezőkövesd Zsóry FC-Kisvárda Master Good
Ferencvárosi TC-Paksi FC
ZTE FC-Diósgyőri VTK
Kaposvári Rákóczi FC-Puskás Akadémia FC


18. forduló (február 1.):

Kisvárda Master Good-Ferencvárosi TC
Budapest Honvéd-Mezőkövesd Zsóry FC
Újpest FC-MOL Fehérvár FC
Diósgyőri VTK-Kaposvári Rákóczi FC
Paksi FC-ZTE FC
Puskás Akadémia FC-Debreceni VSC


19. forduló (február 5.):

Debreceni VSC-MOL Fehérvár FC
Mezőkövesd Zsóry FC-Újpest FC
Ferencvárosi TC-Budapest Honvéd
ZTE FC-Kisvárda Master Good
Kaposvári Rákóczi FC-Paksi FC
Puskás Akadémia FC-Diósgyőri VTK


20. forduló (február 8.):

Újpest FC-Ferencvárosi TC
MOL Fehérvár FC-Mezőkövesd Zsóry FC
Paksi FC-Puskás Akadémia FC
Kisvárda Master Good-Kaposvári Rákóczi FC
Budapest Honvéd-ZTE FC
Diósgyőri VTK-Debreceni VSC


21. forduló (február 15.):

Debreceni VSC-Mezőkövesd Zsóry FC
Ferencvárosi TC-MOL Fehérvár FC
ZTE FC-Újpest FC
Kaposvári Rákóczi FC-Budapest Honvéd
Puskás Akadémia FC-Kisvárda Master Good
Diósgyőri VTK-Paksi FC


22. forduló (február 22.):

Mezőkövesd Zsóry FC-Ferencvárosi TC
Kisvárda Master Good-Diósgyőri VTK
Budapest Honvéd-Puskás Akadémia FC
Újpest FC-Kaposvári Rákóczi FC
MOL Fehérvár FC-ZTE FC
Paksi FC-Debreceni VSC

MTI

Hozzászólások