Kajak-kenu - Mind a kilenc szombati döntőben magyar éremesély a vb-n - élő eredmények
Mind a kilenc szombati döntőben magyar éremesély a vb-n - élő eredmények
Fotó: MTI

Mind a kilenc szombati döntőben magyar éremesély a vb-n - élő eredmények

HosszabbitásHosszabbitás
2018/08/25 12:29


2018.08.25. 14:14 Schindler András:

Kozák Danuta második aranyát nyerte, most 500 méteren párosban

kajak-kenuvb7.JPG


2018.08.25. 14:05 Schindler András:

Balaska Márk és Birkás Balázs megvédte címét kajak kettes 200 méteren

kajak-kenuvb6.JPG Fotó: Europress/AFP


2018.08.25. 14:02 Schindler András:

Címvédőként csak 4. helyen végzett a Hagymási Réka, Szabó Ágnes kettős K-2 200 méteren

kajak-kenuvb5.JPG


2018.08.25. 13:48 Schindler András:

Balla Virág 5. lett C-1 200 méteren

kajak-kenuvb4.JPG



2018.08.25. 13:31 Schindler András:

Kopasz Bálint lecsúszott a dobogóról K-1 1000 méteren

kajak-kenuvb3.JPG


2018.08.25. 13:28 Schindler András:

Brendel verhetetlen volt C1-1000 méteren, Bodonyi a 7.

kajak-kenuvb2.JPG


2018.08.25. 13:21 Schindler András:

Danuta nagy fölénnyel nyerte a K1-500 métert

kajak-kenuvb1.JPG Fotó: Europress/AFP



2018.08.25. 13:15 Schindler András:

Kozák Danuta nyert a nap első aranyérmét!

Kozák Danuta aranyérmet szerzett a kajak egyesek 500 méteres versenyében a portugáliai Montemor-o-Velhóban zajló kajak-kenu világbajnokság szombati napján.




2018.08.25. 12:56 Schindler András:

A magyarok a második helyen az éremtáblán a szombati döntők előtt

A vb szombati versenynapján kilenc döntőt rendeznek, mindegyikben lesz magyar hajó. A többi egység már korábban, az előfutamból biztosította a helyét a legjobb kilenc között, a Tóth Dávid, Ilyés Róbert, Bogár Gábor, Ceiner Benjámin összeállítású 1000 méteres kajaknégyes pedig előcsatározás nélkül finalista, miután ebben a számban csupán nyolc hajó nevezett.

A szombat délutáni program magyar idő szerint, döntők:
női K-1 500 m (Kozák Danuta) 13.03
férfi C-1 1000 m (Bodonyi András) 13.11
férfi K-1 1000 m (Kopasz Bálint) 13.21
női C-1 200 m (Balla Virág) 13.37
női K-2 200 m (Hagymási Réka, Szabó Ágnes) 13.44
férfi K-2 200 m (Balaska Márk, Birkás Balázs) 13.57
női K-2 500 m (Kárász Anna, Kozák Danuta) 14.04
férfi C-4 500 m (Kiss Balázs, Kiss Tamás, Sarudi Pál, Takács Mihály) 14.18
férfi K-4 1000 m (Tóth Dávid, Ilyés Róbert, Bogár Gábor, Ceiner Benjámin) 14.26
200 és 500 méteres elő- és középfutamok 16.00
Hozzászólások